Kde zakoupit kvalitní tiskopisy pro školy?

Sháníte tiskopisy, formuláře a přihlášky pro školy? Jde Vám o široký výběr a nízké ceny? Potom jsou následující řádky určeny právě Vám. Dozvíte se totiž, že oba tyto požadavky v současné době nejsou zase takovým problémem.

Tiskopisy pro všechny druhy škol

Ve školství je pochopitelně třeba pestrá škála tiskopisů, a to od mateřských škol až po školy vysoké, od tiskopisů pro učitele či ředitele až po tiskopisy pro zástupkyně. Dobře zvládnutá administrativa je pochopitelně základem pro správný chod každé organizace. Už nyní si můžete prohlédnout kompletní tiskopisy pro školy, na tomto místě si je ovšem alespoň ve zkratce přiblížíme.

  • Tiskopisy pro základní školy: v této oblasti jsou důležité katalogové listy, třídní výkazy, vysvědčení, přihlášky na SŠ, ale pochopitelně rovněž žákovské knížky.
  • Tiskopisy pro střední školy: rovněž na gymnáziích a dalších středních školách se bez náležitých tiskopisů, formulářů a přihlášek obejít nelze. Maturita, závěrečné zkoušky, vysvědčení či školní dokumentace potřebují náležité „papíry“.
  • Tiskopisy pro vysoké školy: ani vysoké školství by nemohlo fungovat bez rozličných formulářů, přehledů konaných zkoušek, evidenčních karet a pochopitelně i bez bakalářských, magisterský a doktorských diplomů.
  • Tiskopisy pro další typy škol: fungující administrativa je potřeba i v rámci mateřských škol, „ZUŠek“, vyšších odborných škol, konzervatoří, jazykových škol, domovů mládeže, ale také pro správný chod školních jídelen či knihoven.

Internetový obchod SEVT.cz Vám nabízí nejen všechny výše zmíněné tiskopisy pro školy, ale také formuláře pro další oblasti jako státní správa, zdravotnictví nebo hospodářská sféra. Veškeré „listiny“ zde přitom zakoupíte za příznivé ceny a s bleskovou expedicí každé objednávky.

Přidáno: 27.02.2014, Zdroj: SEVT

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale…
Začít spolupracovat se zahraniční univerzitou není nic složitého
Nemáte zkušenosti s podáváním projektů spolupráce se zahraničními vysokými školami? Poradíme vám, jak na to!
Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…
Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…