Kapela Pískomil se vrací vydává zbrusu nové dovádivé album Buďte první, komu se to líbí!

Zbrusu nové album plné dovádivé muziky a peprných songů pro nezbedné kluky a holky nazvané Buďte první, komu se to líbí! vydává kapela Pískomil se vrací. Album nabízí více než 34 minut rokenrolu pro děti a jejich rodiče (nejen) do auta pro prázdninové výlety a od dnešního dne je v prodeji v běžné distribuční síti a ke stažení na iTunes.

Tematicky se můžou holky i kluci těšit na chytlavé songy o pirátské holčičí sebrance, na kterou je každej táta krátkej, přiznání zpěvačky Kyti, že nechtěla být zpěvačkou, ale úřednicí, riot-song o čokoládě, lajkování na facebooku se směšným koncem, veverušce z doby ledové nebo hit o starším bráchovi, kterého zajímají jen rychlá auta. Pískomil má zkrátka rád holk'n'kluk'n'roll a jeho svižné písně donutí malé nezbedy k tanci i na zadních sedačkách auta nebo autobusu. Písničky z nového alba Pískomil se vrací mohou fanoušci slyšet aktuálně také na koncertech Pískomila napříč Českou republikou, šňůru kapela zakončí listopadovým koncertem v Praze.

Kapela na nové album přibrala dechové nástroje a album Buďte první, komu se to líbí! má tak ještě svižný rockový nádech – slovy samotného Pískomila „výborně šlape, když se šlape na plyn“. Stejně tak ale potěší malé posluchače ze sluchátek při cestě vlakem, v čekárně před prohlídkou u zubaře nebo naopak při radostném úprku, když prohlídka dopadla dobře. Věk fanoušků přitom pro kapelu Pískomil se vrací nehraje zásadní roli – písničky jsou jednoduše určeny všem, kdo jsou schopni zůstat navždy dítětem a umí dát „správňácky“ palec nahoru, když se jim něco líbí. „Pískomil říká, že na koncertech můžete křepčit na nové písně a být tak jednoduše první, komu se to líbí. Ten, kdo zůstane doma, prohloupí. Přijede vůbec Pískomil příště? Vrátí se k nám? Tak skočíte aspoň na facebook a dáte mu lajk. Budete tak ve spojení s jeho aktivitami a zjistíte snadno, kde všude můžete být těmi prvními, komu se to líbí,“ říká frontman Ondřej Pečenka. Pískomil si navíc umí užívat života a dobrodružné cestování s rodinou mu prostě svědčí. „Jakmile vypuknou prázdniny, nic ho neudrží a s novou písní na rtech vyráží na toulky po světě tak jako všechny děti,“ dodává Pečenka. Na svém albu Buďte první, komu se to líbí! tak Pískomil trousí zhudebněné příběhy ze svého cestovního kufru pro nezdolné mlsouny čokolády, pro neklidné noční spáče, pro všechny čerty a Mikuláše, pro nomádskou odtahovou službu porouchaných slonů z africké dálnice, veverušku z Doby ledové a dokonce i pro tajné vyžírky všech ledniček světových kuchyní.

Malí posluchači mají navíc možnost soutěžit o narozeninový koncert, který pro ně Pískomil uspořádá třeba u nich doma. Stačí si pořídit aktuální album Buďte první, komu se to líbí!, najít na jeho obalu pět věcí, o kterých se zpívá v písničkách, a odpověď poslat na soutez@piskomilsevraci.cz. Album  je v prodeji za 299 korun v běžné distribuční síti Bontonland a za 199 Kč ke stažení na https://itunes.apple.com/us/album/id893699884 , http://www.supraphonline.cz/album/79226-budte-prvni-komu-se-to-libi a http://www.deezer.com/album/8032676.

Písničky z nového alba kapely Pískomil se vrací mohou fanoušci slyšet také na koncertech Pískomila napříč Českou republikou, šňůru kapela zakončí listopadovým koncertem v Praze. Více informací včetně termínů koncertů na www.piskomilsevraci.cz

Chcete vyhrát CD Buďte první, komu se to líbí? Soutěžte na Vzdělání, více informací k soutěži najdete zde.

Přidáno: 11.08.2014, Zdroj: Pískomil se vrací Autor: Vzdělání.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.