Kam s dětmi? Poraďte se s námi, nebo poraďte vy nám!

Tým pracující na serveru VašeDěti.cz představuje nový server pro rodiče. Na www.akce-novinky.cz najdete tipy, jak strávit čas s dětmi i bez nich, rovněž můžete pozvat ostatní rodiče na akci, kterou pořádáte.

„V neděli bude škaredě, kam vyrazíme s dětmi za zábavou?“
„Celý příští týden budeme mít návštěvu, jaký program vymyslíme dětem?“
„Příští týden jsme připravili karneval, jak nalákat co nejvíce rodičů s dětmi?“

Kladete si občas tyto nebo podobné otázky?
Možná pro vás máme zajímavý tip. Před několika dny jsme uvedli do provozu nové internetové stránky, které najdete na adrese www.akce-novinky.cz.

Jedná se o kalendář akcí a přehled novinek určených především pro děti, případně pro rodiče (např. přednášky o výchově). Rádi bychom zde soustředili co nejvíce pozvánek na akce pro děti i celé rodiny. Už nyní, krátce po zahájení provozu, zde najdete pozvánky na přednášky, festivaly, výlety, módní přehlídky, divadelní představení, výtvarné dílny a další zajímavé akce.

Zároveň vás budeme ve spolupráci s výrobci, dovozci a prodejci informovat i o novinkách na trhu s dětským a kojeneckým zbožím.

Abychom vám propagované akce a novinky co nejvíce přiblížili, plánujeme pro své návštěvníky soutěže o věcné ceny a vstupenky.

Připravujete vy sami výtvarnou dílničku, přednášku o výchově, relaxační pobyt pro těhulky nebo jakoukoli další obdobně zaměřenou akci? Nebo se na nějakou sami chystáte?
Dejte o ní vědět i prostřednictvím serveru Akce-Novinky.cz dalším rodičům. Pomůžete ho tak plnit zajímavými pozvánkami. Čím více jich bude, tím více zájemců si je bude číst a pak je i navštěvovat.
Pozvěte na zajímavou akci ve svém okolí ostatní rodiče, příště pozvou oni vás.

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Autorka: Petra Vymětalová

Provozovatelka serverů:
Vašeděti.cz - on-line magazín pro rodiče nejen o dětech
Akce-Novinky.cz - kalendář akcí a přehled novinek pro děti

Přidáno: 17.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.