Jste hladoví po dalším strhujícím čtení? Edice Hunger Games pokračuje 2. dílem!

FRAGMENTFanouškům,  kteří již stačili propadnout chytlavému a neokoukanému ději první knihy fantasy trilogie s názvem HUNGER GAMES, přinášíme jistě  dobrou zprávu. Nakladatelství FRAGMENT v rámci své podzimní nabídky knižních titulů s fantasy tématikou přichází s  pokračováním tohoto světového bestselleru americké autorky Suzanne Collinsové. Na knižních pultech se tak již 11. října 2010 objeví druhý díl strhujícího příběhu plného napětí i romantiky s názvem „Vražedná pomsta“. Skvěle zpracovaný námět knih oceňují i mistři svého oboru Stephen King a Stephenie Meyerová. Po Harry Potterovi je současně jedinou knihou pro mládež, jejíž recenze se dostala do hlavní kulturní rubriky New York Times.

V prvním díle  jsme se seznámili s Katniss a Peetou, kteří se společně s dalšími dívkami a chlapci z ostatních krajů stali nedobrovolnými účastníky „hladových her“. Doslova v přímém přenosu se utkali o holý život. Opustili jsme je poté, co se díky aktu vzdoru stali oba dva vítězi v drsné reality show.

Nyní mají čtenáři opět příležitost začít fandit oběma hlavním hrdinům a prožívat s nimi jejich další osudy v očekávání pomsty všemocného Kapitolu.

Pokud se chcete dozvědět víc o celé sérii, autorce nebo si prohlédnout video, sledujte speciální internetové stránky www.hunger-games.cz.

Od 1. října 2010 tam naleznete také kapitolu z druhého dílu ke stažení ZDARMA.

Anotace:

Jste hladoví po dalším strhujícím čtení?Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje! Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných. Překvapivé výsledky zápasu v drsné reality show však povzbudily obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj.   Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?

Přidáno: 05.10.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…