Jedinečný průvodce vánočními dárky pro cestovatele

Hledáte inspiraci při shánění perfektních vánočních dárků pro své blízké? Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli cestovatelské nadšence, už dál hledat nemusíte. EF Education First, světová jednička v mezinárodním vzdělávání, Vám přináší „Jedinečného průvodce vánočními dárky pro cestovatele“.

Naši studenti sdílejí radost z cestování, poznávání cizích zemí a měst a ponoření se do nového jazyka i kultury. Tento průvodce vánočními dárky obsahuje množství nápadů, které jim usnadňují cestování:

  1. Sluchátka s funkcí potlačení šumu – Cesta letadlem či jiným prostředkem tak bude vždy pohodlná a klidná. Už se nemusíte obávat hlučných spolucestujících, protože s tímto dárkem věnujete svému blízkému možnost v klidu zavřít oči a poslechnout si oblíbenou hudbu či podcasting.
  2. Přenosná power banka – Jistě chcete, aby měl Váš rodinný příslušník nebo kamarád možnost použít GPS navigaci, aby se neztratil nebo aby byl v obraze díky aktualizacím a novinkám. Podpořte ho tím, že mu zajistíte vždy plně nabitou baterku.
  3. Nástěnná mapa nebo glóbus z korku – Pomozte svým blízkým sledovat, jaká města a země navštívili a do jaké vysněné destinace by se chtěli podívat. Tato místa si v mapě nebo na glóbusu označí špendlíky.
  4. Zavazadlová visačka – Vyberte si výraznou barvu, aby Váš odbavený kufr vynikl mezi ostatními nudnými šedými zavazadly.
  5. 747 věcí, které můžete dělat v letadle –  Kniha s názvem „747 Things to do on a Plane“ je plná nápadů, jak si zpříjemnit let – s hádankami, skládačkami, aerobikem – stačí si vybrat.
  6. Zmačkaná mapa města – Tato praktická a odolná mapa města pomůže cestovatelům najít cestu stylově a s minimálním úsilím. Zaručený úspěch, pokud víte, kam se Váš kamarád chystá.
  7. Balicí kostky – Chytré a stylové obdélníkové balicí tašky zmenší prostor pro oblečení o jednu třetinu, čímž vytvoří prostor pro další outfity. K dostání jsou ve všech barvách a velikostech.
  8. Elektronická čtečka – Cestování není jen o poznávání a odpočinku, ale také je plné čekání, dlouhých letů či jízd vlakem. S dobrým čtivem uteče čas rychleji. Elektronická čtečka a stažený román nebo biografie Vašeho kamaráda zabaví či poučí. A to bez tahání zbytečně těžkých knih. 
  9. Plastová nádoba na tekutiny – Má Vaše kamarádka nebo sestra problémy, když dojde na bezpečnostní kontrolu na letišti a musí dát dohromady voňavku, lesk na rty, řasenku a krém? Ulehčete jí cestování s šikovnou prémiovou plastovou taškou na více použití, kterou si v klidu připraví doma. Praktické a šetrné k životnímu prostředí.
  10. Studium v zahraničí – odjet a studovat v zahraničí představuje nejefektivnější a nejpřirozenější formu studia cizího jazyka. Od mladých po dospělé, od studentů po seniory, studium v zahraničí je určeno pro všechny. Přejte si od ježíška zážitek, získejte zahraniční zkušenost a odjeďte hned jak to bude možné.

Kontaktujte Michaelu Gabrišovou (732 132 670) z EF Education First, kde Vám dáme další tipy ohledně cestování, jazyků a vzdělání.

O EF Education First

EF Education First (EF) bylo založeno v roce 1965 s misí otevírat svět prostřednictvím vzdělávání. EF je přední světovou společností v oblasti mezinárodního vzdělávání a doposud pomohlo milionům studentů naučit se nový jazyk a cestovat do zahraničí.  EF má 500 škol a kanceláří po celém světě a specializuje se na jazykové vzdělávání, vzdělávací cesty, akademické studium a kulturní výměnné programy. EF každoročně vydává EF English Profiency Index, který měří způsobilost v angličtině dospělých v zemích po celém světě. V nedávné době EF zveřejnilo EF Standard English Test (www.efset.org), první bezplatný standardizovaný test z angličtiny na světě.

Zdroj obrázků: Education first

Přidáno: 17.12.2016, Zdroj: Education First Autor: Education First

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si