Jedinečná výstava Flor Plants na PEF

Flor Plants - leták

(Brno, 22. 4. 2009) Na Provozně ekonomické fakultě MZLU v Brně (PEF) právě probíhá jedinečná výstava studentů ze Zlína s názvem Flor Plants, která potrvá do konce měsíce května.

V polovině dubna 2009 byla zahájena výstava prací posluchačů kombinovaného studia ateliéru Grafický design na UTB ve vstupním prostoru moderní budovy Q, která získala ocenění Budova roku 2005. „S ohledem na prostorové možnosti je instalace pojata nekonvenčně“, hodnotí styl výstavy MgA. Dušan Wolf, pedagog vystavujících studentů. Stylizace zvířat, návrhy značek, tFlor Plants - fotoypografické plakáty, ornamenty či piktogramy jsou nalepeny na keramických dlaždicích formátu 60x60cm a zabírají celkovou plochu takřka 40 m2. „Při průchodu koridorem tedy není možné díla minout a s prezentací grafiků se tak denně setkají stovky studentů a pedagogů PEF“, dodává Wolf. Výstava na PEF (Zemědělská 1) potrvá do konce května 2009.

Své práce vystavují:
Marek Herman, Milka, Doležalová, Pavel Kadlec, Pavla Olejníčková Petra, Plešková, Jan Škuta, Pavel Vincenc.

Flor Plants - foto

Flor Plants - foto

Flor Plants - foto

Flor Plants - foto

Přidáno: 30.04.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si