Je tu JOVO boom! Stavebnice, kterou ještě neznáte.

JOVO je stavebnice, která je na našem trhu nováčkem. Proto by ráda navštívila Vaše domovy a stala se hezkým dárkem pod stromeček. Stavebnice udělá radost nejen nejmladším členům rodiny, ale zcela určitě potěší a pobaví celou rodinu.

Stavebnice JOVO je uznávaná didaktická a konstrukční hračka, která rozvíjí jemnou motoriku dětí. Je založena na zámkovém - klikacím systému. Je zdrojem pro výuku matematiky, dvou - a trojrozměrné geometrie, technologie a designu. Jovo systém je zdrojem pro rozvoj jemné motoriky dětí, ale i pro rozvoj představivosti, logických souvislostí a svou variabilností uchvátí i dospělé.

Jak víme, děti jsou schopné se lépe naučit psát, když mají vyvinutou jemnou motoriku. To znamená, že systém JOVO pomůže připravit děti na příchod do školy.

Kromě toho systém JOVO není jen individuální hračka, ale spoustu dílků stavebnice umožňuje dětem hraní ve skupinách. Stavebnice JOVO neustále podněcuje dětskou fantazii, tvořivost a vynalézavost. Přesvědčit se můžete na www.jovo.cz.

Našim cílem je vytvořit JOVO „komunitu“ ve které si budeme hrát, chlubit se výtvory a také s nimi soutěžit. Těšíme se na Vás.

Vánoce se blíží a my pro Vás máme také malý dáreček. Prokliknutím tohoto odkazu www.jovo.cz získáte slevu 10% na nákup stavebnice JOVO. (Sleva se Vám projeví v posledním kroku objednávky)   Sleva je platná do konce roku 2009.

Přidáno: 23.11.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.