Jde zvládnout kariéru, rodinu i studium?

PEF MZLU - logo

(22. 6. 2009) Pro ty, kteří již pracují, ale dále by se rádi vzdělávali, připravily ve spolupráci dvě vysoké školy v Brně jedinečnou možnost, kde se mohou zájemci o další vzdělání seznámit s náplní a organizací kombinovaného studia (dříve označovaného jako dálkové) během jednoho večera. Tento tzv. Univerzitní večer pořádá Provozně ekonomická fakulta MZLU v Brně (PEF) a Brno International Business School (BIBS) 25. června od 18 do 23 hodin.

Univerzitní večer nabídne jedinečnou příležitost seznámit se s formou studia, která umožňuje pohodlně studovat i těm, kteří současně pracují třeba i na plný úvazek. „Bakalářské a navazující magisterské studium kombinovanou formou je koncipováno tak, aby umožňovalo studovat a získat plnohodnotný vysokoškolský titul (Bc., Ing.) i pracujícím“, vysvětluje Mgr. Jitka Machalová, Ph.D., proděkanka PEF. „Program jsme připravili do večerních hodin proto, abychom umožnili se zúčastnit i těm zájemcům, kteří déle pracující a nemohou se dostavit na dny otevřených dveří“, dodává Machalová.

Účastníci si budou moci vyslechnout zajímavé přednášky na aktuální témata, vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto, dozvědí se o vysokoškolském studiu a získají další užitečné informace přímo od akademických pracovníků. Cílem Univerzitního večera je seznámit veřejnost s rolí vysoké školy v celoživotním vzdělávání a populární formou ukázat způsoby výuky a práci se studenty.

www.pef.mendelu.cz

Přidáno: 23.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.