Jazykové zkoušky v BOHEMIA INSTITUTu

BOHEMIA INSTITUT

BOHEMIA INSTITUTU mají studenti denního studia i večerních veřejných kurzů možnost přípravy jak na mezinárodní jazykové zkoušky, tak i státní zkoušky pořádané Státní jazykovou školou hl.m. Prahy.

Nabídka BOHEMIA INSTITUTU je opravdu široká. Podívejme se nejdříve na zkoušky z anglického jazyka. BOHEMIA INSTITUTStudenti se mohou připravit na velmi oblíbené Cambridgeské zkoušky, které se nabízejí v 5 úrovních (A2 – KET, B1- PET, B2 – FCE, C1 – CAE, C2 – CPE). Největší zájem bývá o zkoušky FCE a CAE, ovšem někteří studenti BOHEMIA INSTITUTU s nižší vstupní pokročilostí na začátku školního roku volí zkoušku PET.

Obdobné možnosti mají studenti i dalších jazyků – francouzštiny, němčiny a španělštiny. V BOHEMIA INSTITUTU je připravíme na zkoušky DELF (úroveň B1 – B2), popřípadě DALF (certifikát potvrzující vynikající znalost francouzštiny je i jedním ze kritérií přijetí na francouzské univerzity).

BOHEMIA INSTITUT BOHEMIA INSTITUTdále spolupracuje s Goethe institutem (německý jazyk – úrovně analogicky s francouzským jazykem) a také s Institutem Cervantes v případě španělštiny a zkoušek DELE ve 4 úrovních pokročilosti A1 – C1.

V BOHEMIA INSTITUTU se rovněž můžete připravovat na evropský certifikát TELC, který je rozdělen do 6 úrovní pokročilosti od A1 do C2 – A1 – začátečník, tuto úroveň cambridgeské zkoušky nenabízejí – vhodné pro studenty, kteří potřebují doložit opravdu základní znalost jazyka, až C2 – rodilý mluvčí).

Zkoušky TELC je možné složit i z ostatních jazyků – německého a francouzského, španělský je teprve ve fázi příprav.

V BOHEMIA INSTITUTU studentůmBOHEMIA INSTITUT poskytujeme plnou podporu jak v přípravě na dané zkoušky v podobě zkušebních testů a testů nanečisto, tak i v tom, že se jako studenti BOHEMIA INSTITUTU se nemusíte na zkoušky přihlašovat sami v institucích, které je organizují. Tuto povinnost za vás rádi vyřídíme. Na vás je „pouze“ příprava v podobě intenzivního studia za účasti našich zkušených lektorů.

Získání některého ze zmíněných certifikátů je pro většinu  studentů BOHEMIA INSTITUTU  cílem intenzivního ročního studia a procento úspěšnosti je vysoké.

BOHEMIA INSTITUT
Tuklatská 3/2105
100 00 Praha 10

web: www.bi.cz
e-mail: info@bi.cz

274 776 256
274 780 916
724 173 829

Přidáno: 17.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si