Jazykové Oscary uděleny

ESL-Jazykové pobyty v zahraničí zvoleno nejlepší agenturou v západní Evropě!

Londýn, 4. září 2010

ESL - logo

Na slavnostním večeru vzdělávacího cestovního ruchu získala nejvyšší ocenění společnost ESL, specializující se na studium jazyků v zahraničí.

Britské vydavatelství Hothouse Media, které stálo u zrodu této prestižní ceny, obdoby Oscarů pro toto odvětví cestovního ruchu, obnovilo své mezinárodní hodnocení jazykových cestovních Jazykové Oscary - předání cenkanceláří. ESL-Jazykové pobyty bylo vyhlášeno "Nejlepší agenturou v západní Evropě".

Výsledek ankety, ve které hlasovaly a hodnotily akreditované jazykové školy z celého světa, oceňuje práci celé sítě agentur ESL za posledních 15 let.

"Toto ocenění odráží oddanost našich zaměstnanců k zajištění kvalitních, na míru šitých služeb všem, které zajímá jazykový kurz v zahraničí. Studenti jsou individuálně připraveni na svůj jazykový pobyt a mohou tak naplno využít studium na nejlepších jazykových školách." řekl po oznámení výsledků Patrick Siegenthaler, spoluzakladatel ESL.

ESL – jazykové pobyty vzniklo ve švýcarském Montreux v roce 1996 a dnes ESL - studentičítá 28 regionálních poboček. Česká pobočka společnosti ESL Education byla v lednu otevřena v Praze. Tato rozsáhlá regionální síť zajišťuje blízkost a osobní asistenci tisícům mezinárodních studentů. S více než dvaceti cizími jazyky a školami na pěti kontinentech, ESL nabízí nepochybně nejrůznorodější škálu možností studia v rámci celého odvětví.

V nabídce společnosti najdete nejen jazykové pobyty pro studenty a dospělé, které mohou být doplněny o odborné stáže nebo dobrovolnickou činnost, ale i jazykové pobyty pro děti a mládež (od 8 let) anebo programy pro lidi starší 50 let. Navíc ESL nabízí i jazykové kurzy pro učitele (základní nebo další vzdělávání) a také jazykové pobyty pro celou rodinu, která se chystá na aktivní prázdniny.

Kompletní informace o jazykových pobytech naleznete na stránce www.esl-jazykovky.cz, kde najdete i podrobné informace o programech. Pro více informací můžete také zavolat na telefonní číslo 222 251 500.

Přidáno: 07.10.2010, Zdroj: ESL Education s.r.o. Autor: Milan Mojžiš

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.