Jazykové kurzy v zahraničí – správná volba pro efektivní studium jazyků

Kdo by nechtěl přes léto vycestovat do zahraničí za studiem cizího jazyka a přitom poznat nové přátele a obdivovat krásu jiných zemí a měst? Jaké jsou možnosti? U studia velké! Nejlépe Vám na tuto otázku odpoví ve STUDYLINE, agentuře specializující se na jazykové kurzy v zahraničí.

STUDYLINE svým klientům zajišťuje výuku všech světových jazyků ve více než 15 zemích, zahrnujících: Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Maltu, USA, Kanadu, Jihoafrickou republiku, Německo, Rakousko, Španělsko, Francii, Itálii, Rusko, Japonsko atd.

„Nejčastěji se jezdí za studiem angličtiny do Velké Británie, Irska a báječné dovolenkové destinace - Malty. Délka studia je libovolná, můžete studovat dva týdny, zdokonalovat se v jazyce po celé léto nebo v průběhu roku i déle“, říká koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí Sylva Bryjová ze STUDYLINE.

Dublin Castle parkStudium ve všech zmíněných zemích může být v různých intenzitách, v kombinaci s konverzacemi, lekcemi obchodního jazyka, v menších skupinách (tzv. minigroup) nebo individuálně (one-to-one). Dalšími možnostmi jsou dlouhodobé kurzy připravující k některé z mezinárodních zkoušek – mezi nejpopulárnější patří zejména anglické Cambridgeské zkoušky FCE, CAE a CPE, kurzy akademický rok či semestr nebo specializované kurzy English / German [Out There!] a Club 50+ (Velká Británie, Malta) pro klienty s věkem 50 a více let. Ke studiu jazyka si lze v některých destinacích ještě přidat lekce golfu, tenisu, flamenka, vaření, umění, literatury apod. Samozřejmostí je kompletní servis zahrnující zajištění jazykového kurzu, ubytování v místě pobytu, dopravy, víz, cestovního pojištění a dalších doplňkových služeb.

Nabídka programů a služeb STUDYLINE zahrnuje:
- jazykové kurzy v zahraničí
- programy pro mládež (jazykové kurzy během letních prázdnin, studium na
střední škole v zahraničí)
- odborné stáže ve firmách v zahraničí
- au pair pobyty v USA a Evropě
- pracovní programy Work and Travel v zahraničí
- vlastní ubytování v Sydney a zprostředkování ubytování v ostatních
destinacích
- letenky a autobusové jízdenky
- cestovní pojištění
- slevové karty ISIC, IYTC a ITIC
- vrácení daní
- kompletní asistenční servis
- semináře a přednášky o programech v zahraničí

SydneySTUDYLINE nabízí své služby prostřednictvím čtyř kanceláří v Praze, Liberci, Olomouci a Plzni. Klienti pobývající v Austrálii mohou využít služeb některé ze tří kanceláří v Sydney či našich zástupců v Petrhu a Melbourne. Od roku 2005 mohou klienti také využívat služeb nové kanceláře v Aucklandu na Novém Zélandu a partnerských agentur v USA, Velké Británii a Irsku.

Sylva Bryjová, koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí, STUDYLINE
Tel: 224 233 428, E-mail: admin@studyline.cz, www.studyline.cz

Přidáno: 10.07.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.