Jazykové kurzy v London Institute

„Pořád všude slyšíme, že komunikace nabývá v globalizovaném světě na významu a že cizí jazyky potřebujeme víc, než kdy předtím. Svět je otevřený a nabízí neskýtané možnosti, které však ne vždy umíme plně využít, někdy právě proto, že svou jazykovou vybavenost pociťujeme jako svou slabinu,“ uvádí paní Jitka Jechumtálová, ředitelka London Institute Praha, který na českém trhu působí již desátým rokem.

„Takové obavy jsou normální. Začít mluvit cizím jazykem, to je jako skočit do vody a učit se plavat. Chce to odvahu, vytrvalost a dobré podmínky,“ vyjmenovává Jitka Jechumtálová a dodává: „Náš tým lektorů v London Institute se snaží o zajištění těch nejlepších podmínek pro studium cizího jazyka. Vyučují dle moderních zásad s velkým osobním nasazením. Bráníme se návalům tzv. „baťůžkářů“, kteří přijíždějí do ČR za vidinou levného piva a výhodného cestování po Evropě – tací často berou vyučování jazyka na lehkou váhu, pouze jako jednoduchý zdroj financí. Naopak naši kantoři jsou vzdělaní v oblasti výuky jazyků, často jsou to dokonce spisovatelé či bývalí novináři. Co však považuji za nejdůležitější je, že pro nás většina pracuje již několik let, což se ukázalo jako ten nejlepší důvod, proč se k nám studenti rádi vracejí a dál nás doporučují.“


London Institute Praha nabízí:


- Kurzy angličtiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny – a to jako individuální i jako skupinové kurzy, včetně konverzace
- Business angličtinu vyučovanou ve společnostech
- Pomaturitní studium angličiny
- Krátkodobé i dlouhodobé studijní pobyty v zahraničí
- Překlady, proofreadingy a editace textů v cizích jazycích
- Zkoušky PET, FCE, CAE, BEC, CPE a IELTS
- Čeština pro cizince

Kontakt:
London Institute Praha
Soukenická 23, Praha 1
tel. 224 811 043
info@londoninstitute.cz
www.londoninstitute.cz

Přidáno: 21.01.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.