Jazyková škola, kariérní a IQ testy? Studenti MKM získají náskok

Stále platí, že se práce hůře hledá čerstvým absolventům. Pokud se absolvent domluví alespoň dvěma cizími jazyky, určitě najde uplatnění. Jazyková škola, překladatelská agentura MKM a firma POINTS Psychometry přišla s projektem, který nastartuje kariéru letošním maturantům.

Již nyní se středoškolští studenti připravují na blížící se maturitu a mají rozhodnuto, na jaké vysoké škole by chtěli od září studovat. Nicméně statistiky přijímacích řízení jsou neúprosné a každoročně jsou desítky tisíc zájemců o studium odmítnuty.

Jakou možnost tedy studenti mají? Kromě registrace na úřadu práce mohou využít rok svého života k pomaturitnímu studiu anglického, německého nebo španělského jazyka (případně jejich kombinací) na jazykové škole MKM, která pro letošní maturanty připravila unikátní novinku. Spoluprací s firmou POINTS Psychometry, expertem na on-line psychologickou diagnostiku a kariérní testy, vznikl projekt, který nabízí studentům výhody v rámci pomaturitního studia. Kromě možnosti získat certifikát o znalosti jazyka dle Evropského referenčního rámce garantovaným Radou Evropy, umožní absolvovat kariérní psychotesty, na jejichž konci obdrží certifikát prokazující jejich pracovní výkonnost (schopnosti, dovednosti, vlastnosti, charakterové rysy a mnoho dalšího).

Tato osvědčení umožní studentům lepší startovací pozici k získání prvního zaměstnání, zejména v dnešní době, kdy znalost jednoho cizího jazyka je pro většinu zaměstnavatelů podmínkou a další jazyk výhodou. Uchazeč s certifikátem má nejenom větší šanci získat práci především v nadnárodní firmě, ale má také příležitost na rychlejší kariérní postup. Budoucí zaměstnavatel jistě ocení, že žadatel prošel komplexní diagnostikou, ušitou přímo na míru, která odhalí slabé a silné stránky, motivaci v dané profesi, ale i schopnosti řešit krizové situace.

Přijďte se podívat a získat více informací o pomaturitním studiu ve dnech otevřených dveří v jazykové škole MKM, které se konají 14. června a 17. července vždy od 10:00 hod. O kvalitě MKM vypovídá více než 20-ti leté působení na českém trhu, ale také fakt, že na svém kontě má více než několik tisíc absolventů. Navíc jako jedna z mála poskytuje nadstandardní výhody.  

Za kvalitní vzdělání se platí. Na druhé straně jsme si vědomi, že studenti nedisponují velkými finančními prostředky, ale i tak jsme jim ochotni pomoci ke vzdělání. Jako jedni z mála umožňujeme studentům platbu studia ve splátkách bez navýšení ceny. Další dobrou zprávou je, že splňujeme nařízení vyhlášky MŠMT ČR č. 325/2008 Sb., která garantuje studentům veškeré sociální dávky. Dále si studenti mohou u nás zapůjčit a zakoupit učebnice za zvýhodněné ceny, studovat další jazyk se slevou a mnoho dalšího. Příjemným bonusem je, že absolventi pomaturitního studia v naší škole budou zařazeni do slosování o letecký zájezd “ uvedla majitelka MKM Pavlína Megová.

Přidáno: 10.04.2012, Zdroj: MKM jazyková škola a překladatelská agentura

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.