Jazyková škola Alvin působí v Praze 4 - na Jižním Městě - v Kulturním Centru Zahrada

Vstup je bezbariérový.

Škola je zařazena do vyhlášky MŠMT ČR. Zajišťuje kvalitní jazykové vzdělávání pro všechny věkové kategorie.

Studenti ročního pomaturitního studia, kteří složili maturitu ve stejném roce, kdy nastupují na jazykovou školu, mají zajištěna všechna práva vyplývající z denního studia. Studium je vhodné i pro dřívější absolventy středních škol, kteří si tímto způsobem mohou zvýšit kvalifikaci a případně složit státní zkoušku nebo FCE, popřípadě KET nebo PET. Vyučující jsou zkušení kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři.

Pro dospělé probíhají v KC Zahrada večerní jazykové kurzy (angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština) 1x týdně 2 hodiny, na různých úrovních znalostí. V případě zájmu je možno v rámci kurzu provádět přípravu na složení některé jazykové zkoušky.

Víkendové intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé probíhají 3 víkendy, celkem 36 hodin. Pro tyto kurzy poskytujeme posluchačům učebnice zdarma. Výuka probíhá v malých skupinách (do 8 posluchačů). V případě zájmu mohou posluchači pokračovat buď v dalším víkendovém kurzu nebo v letním intenzivním kurzu, popřípadě ve večerních kurzech.

Letní intenzivní kurzy angličtiny jsou určeny těm, kteří se chtějí angličtině věnovat intenzivně buď v ranních nebo večerních hodinách během letních prázdnin. Výuka zahrnuje 48 hodin, ve skupinách je maximálně 10 posluchačů.

Individuální a firemní kurzy jsou zajišťovány - pokud jde o náplň kurzu a dobu konání - dle konkrétních požadavků klientů. V rámci těchto kurzů zajišťujeme i výuku češtiny pro cizince.

Kurzy pro děti probíhají jak přímo na mateřských a základních školách, tak v našich učebnách. Jedná se o základní kurzy i kurzy pro děti, které mají angličtinu jako povinný jazyk ve škole a chtějí se zdokonalit nebo procvičit konverzaci.


Autorka: Hana Frčková - Jazyková škola Alvin

Přidáno: 13.04.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si