Jazyková agentura Skřivánek přináší neobyčejnou příležitost pro zdravotně postižené spoluobčany

Zdravotně postižení občané získávají nyní jedinečnou možnost rozšířit si své jazykové vzdělávání. Jazyková agentura Skřivánek uzavřela smlouvu o exkluzivní spolupráci se společností CAR Club v oblasti jazykových služeb pro skupinu obyvatel se zdravotním postižením, a to nejenom pro vozíčkáře, ale i diabetiky, neslyšící, astmatiky nebo osoby s mentálním postižením.

Všichni držitelé průkazů ZTP a ZTPP, jejich opatrovníci i jejich nejbližší rodinní příslušníci, kterých je v České republice
přes jeden milion, tak budou moci využít některý z výhodných výukových balíčků nebo plošných slev jazykové agentury Skřivánek, připravených výlučně jen pro ně.

Výhody, slevy a výukové balíčky připravené na míru pro tuto skupinu obyvatelstva nabídne Skřivánek všem držitelům Handy Card. Tyto karty jsou určené pro osoby se zdravotním postižením a těm, kteří pečují o blízkou osobu se zdravotním omezením.

Jedná se o velice zajímavý projekt, který přímo oslovuje neprávem zanedbávanou skupinu zdravotně znevýhodněných obyvatel. Dlouhodobá spolupráce v této oblasti je pro nás velkou výzvou a jsme skutečně potěšeni, že se Skřivánek stal výhradním partnerem z oblasti jazykového vzdělávání a překladatelství v rámci tohoto projektu,“ uvedla Alice Habartová z marketingového oddělení jazykové agentury Skřivánek.

„Jsem velmi potěšen, že jsme našli společnou cestu právě s agenturou Skřivánek, která díky rozsahu svého působení dokáže zajistit jazykové služby kdekoliv a kdykoliv, aniž by zdravotně postižení občané museli řešit například dopravní dostupnost. Již nyní se těším na projekty, které budeme společně realizovat,“ uvedl Antonín Pokorný ze společnosti CAR Club, který je autorem celého projektu.

Jazyková agentura Skřivánek v rámci této exkluzivní spolupráce nabídne všem držitelům průkazů ZTP a ZTPP i jejich rodinným příslušníkům plošnou slevu 10 procent na všechny své produkty. Navíc veškeré překlady z oboru zdravotnictví získají držitelé Handy Card u objednávek nad 10 000 slov s 20% slevou, a to na jakoukoli jazykovou kombinaci.

V oblasti jazykového vzdělávání Skřivánek připravuje celou řadu výukových balíčků na míru pro různé skupiny. Balíčky budou zahrnovat například také víkendové pobytové kurzy nebo výuku přes Skype. V první fázi Skřivánek poskytne předvánoční balíčky na výuku pomocí Skype, E-solutions a také zakoupení vánočních poukázek, které budou moci držitelé karet využít na platbu jakéhokoli speciálního balíčku nebo služby v roce 2010.

Karty Handy Card jsou určené pro osoby se zdravotním postižením a těm, kteří pečují o blízkou osobu se zdravotním omezením. Všem držitelům ZTP a ZTPP a jejich rodinným příslušníkům nabízí navíc Skřivánek kartu Handy Card v hodnotě 400 Kč zcela zdarma při objednávce jakéhokoliv produktu Skřivánek v hodnotě vyšší než 1 000 Kč bez daně.

Skřivánek je největší jazykovou agenturou ve střední a východní Evropě. Na trhu jazykových služeb působí již od roku 1994. Kanceláře a učebny agentury Skřivánek najdete v 22 městech České republiky a v dalších 13 zemích světa. Služby jazykové školy nabízí Skřivánek téměř 10 let a kromě různých typů kurzů pro veřejnost zajišťuje i výuku na klíč pro firmy a jednotlivce, jazykové audity, pobytové a zahraniční kurzy nebo přípravu na jazykové zkoušky. Více informací najdete na www.skrivanek.cz.

Handy Card je projekt společnosti CAR Club, který nabízí specializované zvýhodněné služby pro osoby se zdravotním postižením. Projekt funguje formou nabídky informačního portálu zvýhodněných služeb a produktů od firem pro osoby se zdravotním postižením a pro ty, kteří pečují o blízkou osobu se zdravotním omezením. Více informací najdete na www.handycard.cz.

Přidáno: 02.12.2009, Zdroj: Skřivánek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.