Jaké výhody má úvěr ze stavebního spoření?

Stavební spoření je zajímavý finanční produkt. Díky státní podpoře totiž umožňuje velice efektivní zhodnocení peněz. Ale to není vše. Pokud nechcete spořit, ale naopak si potřebujete půjčit, můžete využít úvěr ze stavebního spoření, což je výhodný nástroj pro financování bytových potřeb. Jaké jsou hlavní přednosti úvěru ze stavebního spoření a jak ho můžete získat?

Příznivá úroková sazba a snadné získání

Úvěr ze stavebního spoření představuje jednu z možností, jak financovat rekonstrukci bytu či domu za výhodných podmínek. Pokud si stavební spoření sjednáte u té správné společnosti, můžete si vaše sny o bydlení realizovat s minimálními náklady na financování. Modrá pyramida nabízí úvěr ze stavebního spoření s úrokovou sazbou 3,49 % p. a. Jedná se o úrokovou sazbu, která je fixovaná po celou dobu splácení úvěru – máte tedy jistotu, že se nezmění.

Úvěr ze stavebního spoření od Modré pyramidy získáte jednoduše – při úvěrech do výše 700 000 korun nebudete dokonce potřebovat ručitele ani žádnou zástavu nemovitosti. Samozřejmostí je u Modré pyramidy i zpracování úvěru ze stavebního spoření bez vstupních poplatků.

Předčasné splacení úvěru

Vybrat si můžete mezi úvěrem ze stavebního spoření s parametry dle vašeho stavebního spoření, který lze splatit částečně nebo úplně bez jakýchkoliv sankcí. Popřípadě můžete využít garantované úrokové sazby 3,49 % p. a. po celou dobu splácení s možností opakovaných mimořádných splátek až do výše 10 % z cílové částky ročně.

Přidělený a překlenovací úvěr

Pokud podmínky pro získání přiděleného úvěru ze stavebního spoření splňovat nebudete (2 roky spoření, naspořeno alespoň 40 % sjednané cílové částky a splnění parametrů dle Všeobecných obchodních podmínek), nemusíte zoufat. I přesto si můžete pomocí stavebního spoření půjčit, ovšem do doby, než splníte potřebné podmínky, je třeba využít překlenovací úvěr.

Přidáno: 10.09.2015, Zdroj: Modrá pyramida Autor: PR článek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.