Jak ušetřit na letních festivalech

ISIC karta

Léto plné festivalů je konečně tu. Již od května je připravena řada hudebních, divadelních či filmových akcí po celé České republice a vybírat si bude opravdu z čeho.  Tak jako již každý rok i toto léto bude možné využít nejrůznějších slev a užít si tak co nejvíce zábavy. 25 nejznámějších festivalů nabízí tentokrát opravdu zvýhodněné vstupné, a to někdy až o 50 %. Jedná se o speciální nabídku mládežnického a studentského vstupného pro držitele mezinárodních průkazů ISIC (student) a ALIVE (mladí do 26 let). Mezi největší lákadla pro mladé, kde mohou dané slevy využít, patří například Sázavafest, HIP HOP JAM 2009, Rock for People nebo Colours of Ostrava.

Vstupné a samotné slevy pro studenty či mladé do 26 let se liší podle jednotlivých festivalů, ale obvykle se pohybují od 30 do 150 Kč. Tento rok vybrané festivaly nabízí držitelům karet ISIC či ALIVE slevu až 50 % z ceny lístku. Léto plné slev!Na nabídku 1 + 1 láká například Dvořákův festival či Lipnofest. Je důležité zjistit si veškeré informace o cenách vstupenek a slev předem na www.isic.cz či www.chytrepalice.cz, protože někteří pořadatelé omezují speciální nabídku slev pouze na předprodej či dokonce pro prvních 100 kupujících.

Většinu vstupenek je možné koupit online na www.chytrepalice.cz ve spolupráci s Ticketstream, kde je možnost si je pořídit přímo, bez následného ověřování v kamenné pobočce. Všechny festivalové vstupenky, které nabízejí slevu i v předprodeji, je možné zakoupit s platnou ISIC, ALIVE či ITIC kartou i v novém studentském centru - obchodě ISIC Point, Letenská 1/118, Praha 1, kde danou kartu na počkání i případně vystaví.

Seznam všech festivalů s kompletním informačním servisem najdete na www.isic.cz/leto.

O GTS Alive

GTS ALIVE, s.r.o., je oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů studentů (ISIC), mládeže do 26 let (ALIVE) a pedagogické veřejnosti (ITIC) pro Českou republiku na základě pověření World Youth and Student Educational and Travel Confederation (WYSETC). Cílem je nabídnout držitelům karet širokou škálu výhod v oblasti kultury, zábavy, sportu, cestování a jiných služeb a stát se partnerem při výchově mladé generace. Česká republika je dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením karet ISIC a největší nabídkou studentských výhod v rámci 120 zemí ISTC. GTS ALIVE je součástí skupiny GTS Group, která kromě ČR působí také na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Do portfolia společnosti patří také cestovní služby pro studenty a mládež, které na českém trhu poskytuje již od roku 1991.

Přidáno: 25.05.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si