Jak si rychle zlepšit angličtinu? Zkuste letní jazykový kurz

 

Využijte dlouhých letních dnů k intenzivnímu studiu angličtiny! K létu neodmyslitelně patří poznávání nových míst, nových lidí a zvyků. A samozřejmě nesmí chybět velké množství super zážitků. To všechno můžete najít na jednom místě a ještě se k tomu naučíte skvěle anglicky. Jak to? Jsou tu letní jazykové kurzy.

 
Letní jazykové kurzy vám dodají znalosti, které stačíte využít jak o vaší dovolené, tak i později. Spojte příjemné s užitečným a využíjte nabídky jazykové školy Bohemia Institut.

Díky intenzitě kurzu pokrok skutečně poznáte a můžete dokonce složit mezinárodní test TOEIC zdarma!

Letní jazykové kurzy na Bohemia Institutu splňují všechny předpoklady pro spojení zábavy s užitečným cílem: Kurz je pro návštěvníky připraven tak, aby si  každý z účastníků během 1 – 3 měsíců osvěžil své jazykové dovednosti, aktivizoval svoji schopnost komunikovat a doplnil si potřebné gramatické znalosti a slovní zásobu. Kurzy vedou výteční, zkušení a plně kvalifikovaní lektoři, kteří vám pomohou překonat jazykové bariéry svým aktivním, energickým a přátelským přístupem.

BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý... Již 23 let mluvíme společnou řečí

A co víc? Bohemia Institut pro vás připravil variabilní letní jazykové kurzy tak, abyste je mohli dobře skloubit s dalšími letními aktivitami, prací či dovolenou.
 
Letní jazykové kurzy jsou návazné (23.6. – 18.7., 21.7. – 15.8., 18.8. – 12.9.), můžete tedy absolvovat výuku dlouhou 1-3 měsíce, jeden intenzivní měsíční kurz se realizuje dvakrát nebo třikrát týdně po 3 vyučovacích hod. buď dopoledne (9,00 – 11,20) nebo v podvečer (18,00 – 20,20). Začátečníci získají intenzivní impuls pro další studium, středně pokročilí si upevní své znalosti, rozmluví se, přestanou se obávat vlastních chyb, pokročilí si porovnají své znalosti s ostatními, upřesní si své vyjadřování a jistotu projevu. Výuka bude vedena vždy kombinací českých a zahraničních lektorů, tedy nebude ošizena žádná jazyková oblast.
 
V létě žijeme víc naplno, rozjeďte naplno i svoji angličtinu!
Osvěžující kurz angličtiny na horké léto S MIMOŘÁDNOU ČASOVĚ NEOMEZENOU SLEVOU 50 % (požádejte si s heslem vzdelani.cz)

Více na Letní kurzy angličtiny.

 

Přidáno: 26.05.2014, Zdroj: Bohemia Institut

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.