Jak dostat lepší pracovní místo

To je dobrá otázka na kterou neexistuje jedna odpověď. Při výběru zaměstnání je důležité hledět na několik aspektů jako jsou například požadavky zaměstnavatele, náplň práce, specializace a jiné. Na co ale většina zaměstnavatelů nejvíce přihlíží je vzdělání. Člověk, který se rád vzdělává je totiž na trhu práce velmi ceněný a při pracovním pohovoru je tato skutečnost kladně hodnocená.

Vzdělávejte se

Investujte do svého vzdělání, je to ta nejlepší investice, kterou můžete udělat. Vzděláním není myšleno mít pět titulů před i za jménem, vzděláním se myslí například jazyková vybavenost. Zaměstnavatel si raději vybere někoho kdo má zájem se vzdělávat a ne nadarmo uvádí možnost vzdělávání do benefitů pracovní pozice.

Dříve byl standardem jeden světový jazyk, dnes jsou standardem alespoň dva světové jazyky. Na trhu je hodně jazykových škol s rozmanitou nabídkou, ale ne vždy jejich rozsáhlá nabídka znamená i kvalitu. Při výběru jazykové školy se nenechte zlákat nízkou cenou. Za nízkou cenou stojí absence rodilých mluvčích, nekvalitní výukové materiály, špatná výuková metoda, která je založená pouze za účelem zisku ne však za kvalitním vzděláváním.
 
Až budete hledat jazykovou školu, stanovte si svůj cíl, kterého chcete dosáhnout a zvolte tu školu, která vám nabídne výuku na míru vašim požadavkům.

Přidáno: 13.02.2013, Zdroj: PR článek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si