IT, management, právo. Studujte ty nejlukrativnější obory na jedné z největších soukromých škol v Česku

Petr Ludwig, autor knihy  knihy Konec prokrastinace, je slavný spisovatel, podnikatel a životní kouč. Začal sice studovat IT, ale přidal si k němu právo a doma si četl o manažerských a měkkých dovednostech. Skloubil ty nejlukrativnější obory, které potřeboval k tomu, aby si mohl založit vlastní firmu a vydat se na cestu úspěšného podnikatele. Přesně to vám může dát VŠMIEP.

Když se podíváte na nejvýdělečnější povolání, najdete mezi nimi (kromě různých lékařských pozic) specialisty na právo, ekonomy, finanční poradce a manažery. A samozřejmě podnikatele, jejichž platy (ale i režijní náklady) se pohybují ve zcela jiných rovinách, než na jaké jsou smrtelníci zvyklí.

 Právě na tyto skupiny se Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva rozhodla zaměřit. Je to jedna z největších škol svého druhu u nás.

 V nabídce má 4 obory:

Stačí si jen vybrat. I když má tato soukromá vysoká škola hlavní sídlo v Praze, umožňuje zájemcům absolvovat studium i v jiných městech, konkrétně v Kladně a Sokolově.

Většina vysokých škol je orientována na vědu a výzkum. Kvůli tomu si mnoho absolventů jen těžko hledá práci v oboru. O VŠMIEP to však neplatí. Přestože má škola rozsáhlou vědeckou činnost, zaměřuje se hlavně na přípravu studentů na praxi. Je tomu podřízeno nejen veškeré její studium, ale i spolupráce s dalšími subjekty, která je rovněž propojena s praxí, aby studenti byli připraveni. VŠMIEP spolupracuje s německou společností Pflegewerk a s dalšími českými i mezinárodními firmami. Může vám tak otevřít dveře i k výhodné práci v zahraničí.

A pokud uvažujete o tom, že si doplníte vzdělání při práci, máte cestu otevřenou. VŠMIEP umožňujeDálkové studium a má vlastní program Celoživotního vzdělávání. Školné za vás přitom může zaplatit zaměstnavatel a ještě ho uplatnit v základu daně z příjmu. Vyberte si vzdělání, které za to skutečně stojí. Investujte do sebe a do své budoucnosti.

Přidáno: 24.11.2014, Zdroj: VŠMIEP Autor: Vojtěch Žák

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.