ISIC Tour se vrací

ISIC Tour 2009

Doba, kdy byl začátek školního roku nuda, je dávno fuč. Říkáš si, že to není nuda, ale vopruz. A ani v nejmenším nemůžeš najít jeden jediný maličkatý důvod, proč by začátek školního roku měl být úlet. Skončila přeci letní pohoda a s ní i fesťáčky, trampování pod širákem a dlouhé teplé letní noci na mezích. Místo toho sháníš skripta, vyndáváš ze sklepa teplejší oblečení, pomalu objednáváš zimní pneumatiky na svého čtyřkolého miláčka, a co je horší – utrácíš poctivě vydělané peníze brigádou za učebnice, bloky a kdovíjaké potřeby, které si na tebe profesoři vymysleli. nemluvě o tom, že vysedáváš nekonečné hodiny na přednáškách. ISIC Tour„Začátek školního roku v žádném případě není zábava,“ říkáš si…  A my ti zase říkáme, že začátek školního roku je pěkná bomba!

Začátek školního roku je totiž ve znamení ISIC Tour a spousty vychytaných dárečků. I letos ISIC tým vyráží na 15 univerzit, aby představil výhody, které ISIC přináší, seznámil s možnostmi, které nabízí a o kterých možná ještě ani nevíš a třeba se i zeptal, které benefity postrádáš.

Raději si přivstaň a doraž mezi prvními 333 návštěvníky s platnou ISIC kartou. Jedině tak tě nemine balíček plný úžasných dárků od našich partnerů. Asi tě zajímá, co to bude letos. Tůdle nůdle! Neprozradíme, o co půjde, ale těšit se můžeš třeba na nealko pivo Staropramen, které si naliješ do skleničky od Acylpyrinu, aby se ti pohodově upíjelo, až si budeš do cool poznámkového bloku od Applu vychytanou propiskou zapisovat číslo na nové kámoše. A abys dobře viděl na číslo v mobilu, až budeš vytáčet spolužáky s otázkou, kde sakra vězí, můžeš si displej vyčistit dočista čistítkem od KB. Ale to není všechno, zahraje kapela The Roads a nechybět bude ani DJ. Takže buď mezi prvními, ať o nic nepřijdeš!

Jestli ještě ISIC nemáš, balíček nedostaneš. Tak radši rychle kontaktuj studijní oddělení. Kartu ti zařídí za zvýhodněnou cenu. ISIC TourO platnost takto získaného průkazu se navíc nebudeš muset starat po celou dobu studia a ušetříš tak nemalé finanční prostředky.

A jestli si ISIC nestihneš pořídit, místo zoufání si radši přijď zasoutěžit v šipkách nebo pawerballu. Vyhrát můžeš jednu z 15ti hodnotných cen. Třeba lupeny od Ticketstreamu, permice do Špindlu, funky obaly na mobil od Shopguru, cool kegy od Staropramenu a tak dále a tak dále. Přijď se přesvědčit na vlastní oči. Nebo vem oči spolužáka a přijďte radši ve dvou, ať ty dárky unesete.

Tím ale zábava nekončí, naopak. Celý den si můžeš vyzkoušet skákací boty, které budou zároveň i jednou z cen v hlavní soutěži. Doprovodný program zajistí naši partneři, mezi kterými je např. Komerční Banka, Apple, Skiareál Špindlerův Mlýn, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, servery chytrepalice.cz, nebo libimseti.cz.

Sleduj www.isic.cz/isictour a čekuj novinky.

A schválně – kde se uvidíme s tebou?

Praha - 6. 10., 10. - 12. 11.
Brno - 15., 21. a 22. 10.
Č. Budějovice - 8. 10.
Hr. Králové - 4. 11.
Jihlava - 5. 11.
Olomouc - 13. 10.
Ostrava - 14. 10.

Plzeň - 7. 10.
Ústí n/L - 3. 11.
Zlín - 20. 10.

ISIC Tour

ISIC Tour

Přidáno: 29.09.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.