Intenzivní jazykové pomaturitní studium v BOHEMIA INSTITUTu

BOHEMIA INSTITUT

Rozhodujete se, jak efektivně naložit s časem v následujícím školním roce 2009/2010?

Nevyšly vám přijímací zkoušky na vysokou školu?

Přijďte se informovat o možnostech studia do BOHEMIA INSTITUTU, vzdělávací instituce s dlouholetou tradicí. Do pomaturitního studia v BOHEMIA INSTITUTU se mohou uchazeči přihlásit bez rozdílu věku, nicméně pouze letošní maturanti mají nárok získat statut studenta a s ním i všechny sociální výhody (např. ISIC kartu a další).

PROČ PRÁVĚ U NÁS A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Jedna z oblastí vzdělávání, na kterou se BOHEMIA INSTIUT specializuje, je BOHEMIA INSTITUT - pravá halaintenzivní jednoleté pomaturitní jazykové studium, které navíc můžete zkombinovat s odborně zaměřenými kurzy Obchodního managementu nebo Obsluhy PC.

Chcete se věnovat naplno jazykům? I zde Vám vyjdeme BOHEMIA INSTITUTU vstříc. Zkombinujte pomaturitní studium jednoho jazyka (Aj, Nj, Fj, Šj), kterému se věnujete ve 4 hodinových blocích 5 dnů v týdnu, se studiem jazyků dalších. Naše nabídka je opravdu široká, v BOHEMIA INSTITUTU můžete vybírat z jazyků anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského. Studium je rozděleno do 4 modulů – G1 (hlavní gramatika), G2 (další procvičování gramatiky a zaměření na její použití v praxi, v druhé polovině kurzu cvičné testy jako příprava k jazykovým zkouškám), K (konverzace s rodilým mluvčím) a R (reálie a obchodní jazyk).

Za pouhý jeden rok intenzivního studia v BOHEMIA INSTITUTU získáte kvalitní a komplexní jazykové znalosti, konečně zvládnete komunikaci v každodenních situacích plynule a bez ostychu, zároveň si upevníte a prohloubíte gramatické znalosti, ovšem s důrazem na jejich použití v reálném kontextu, a značně rozšíříte slovní zásobu.

V BOHEMIA INSTITUTU jsou studenti denního pomaturitního studia průběžně hodnoceni a ti úspěšní mají možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát IES o absolvování studia.

V rámci studia se studenti intenzivního pomaturitního studia cíleně připravují na složení jazykových zkoušek, ať už mezinárodních certifikátů, tak státních zkoušek. BOHEMIA INSTITUT - učebnaVe spolupráci s Univerzitou Jana Amose Komenského BOHEMIA INSTITUT dále nabízí složení zkoušek TELC.  Jedná se rovněž o certifikát s mezinárodní platností. Velkou výhodou zkoušek TELC je jistě fakt, že je mohou skládat studenti nejrůznějších pokročilostí (od úrovně A1 do úrovně C2 podle Společného evropského rámce pro jazyky).

Učitelé v BOHEMIA INSTITUTU jsou vysoce kvalifikovaní čeští lektoři a rodilí mluvčí, se kterými spolupracujeme dlouhodobě, protože víme, jak je důležité je mít stabilní lektorský tým, jenž je zárukou kvality výuky.

Studentům pomaturitního intenzivního studia pomáháme i po finanční stránce. Nemusí si kupovat sady učebnic potřebných po dobu studia, nýbrž si je mohou zapůjčit na vratnou zálohu.

BOHEMIA INSTITUT dále spolupracuje s Komerční bankou a pomáhá tak studentům získat studentský úvěr, pokud je pro ně studium finančně náročné.

Samozřejmě nezapomínáme ani na další studentské aktivity: Anglie + Londýnvýlety do zahraničí, studentské taneční párty a hudební večery, cizojazyčná divadelní představení a literární soutěže,...

Tolik ve zkratce základní informace o intenzivním pomaturitním jazykovém studiu u nás v BOHEMIA INSTITUTU.

Neváhejte a přijďte se za námi podívat. Při zápisu k pomaturitnímu studiu v BOHEMIA INSTITUTU do 30. 6. 2009 sleva až 2.000 Kč a žetony na napoje zdarma. Další slevy i v létě!

BOHEMIA INSTITUT
Tuklatská 3/2105
100 00 Praha 10

web: www.bi.cz
e-mail: info@bi.cz

274 776 256
274 780 916
724 173 829

Přidáno: 04.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.