Inovujeme britské bakalářské a magisterské programy!

Při pravidelných re-akreditacích, které právě dokončujeme, jsme dále výrazněji, a ve spolupráci s akreditující Staffordshire University, inovovali naše britské programy BA (HONS) a MSc.

V našich moderních bakalářských a magisterských programech můžete i vy začít studovat již od září 2013!

Programy budou podle požadavků vás, studentů i zaměstnavatelů, nově zahrnovat širokou volbu volitelných předmětů, ještě více jsme posílili tradiční důraz na využitelnost znalostí praxe (další odborníci z praxe v lektorském týmu, seminární práce zaměřené na řešení vlastních praktických problémů, výuka postavená na praktických příkladech atd.).

 

 

 

Přidáno: 20.02.2013, Zdroj: BIBS - vysoká škola

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si