Inovujeme britské bakalářské a magisterské programy!

Při pravidelných re-akreditacích, které právě dokončujeme, jsme dále výrazněji, a ve spolupráci s akreditující Staffordshire University, inovovali naše britské programy BA (HONS) a MSc.

V našich moderních bakalářských a magisterských programech můžete i vy začít studovat již od září 2013!

Programy budou podle požadavků vás, studentů i zaměstnavatelů, nově zahrnovat širokou volbu volitelných předmětů, ještě více jsme posílili tradiční důraz na využitelnost znalostí praxe (další odborníci z praxe v lektorském týmu, seminární práce zaměřené na řešení vlastních praktických problémů, výuka postavená na praktických příkladech atd.).

 

 

 

Přidáno: 20.02.2013, Zdroj: BIBS - vysoká škola

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…