Ingrid Matoušková novou prorektorkou Bankovního institutu vysoké školy

Mgr. Ingrid Matoušková, Ph.D. se stala prorektorkou pro vědu a výzkum Bankovního institutu vysoké školy. V BIVŠ zastává pozici vedoucí katedry ekonomie a sociálních věd a současně přednáší sociální psychologii, krizovou komunikaci a psychologii práce.

Ingrid Matoušková je členkou  Asociace forenzních psychologů, České asociace psychologů práce a organizace. Spolupracuje s bezpečnostními složkami v ČR a SR v oblasti psychologie krizových situací. Je spoluřešitelkou výzkumných úkolů v Česku i v zahraničí a vedoucí týmu řešitelů pro Česko s mezinárodní účastí. Zastupuje BIVŠ, a.s. v Radě vysokých škol, komise pro SVŠ.

Mgr. Ingrid Matoušková„Jako prorektorka pro vědu a výzkum bych ráda rozšířila grantové programy a projekty s mezinárodní účastí. S tím souvisí i aktivity našich odborníků směřujících k tomu, abychom se stali odbornou platformou pro pořádání zajímavých mezinárodních konferencí,  kolokvií a workshopů“, říká ke svému jmenování prorektorka pro vědu a výzkum BIVŠ Mgr. Ingrid Matoušková, Ph.D.

Ingrid Matoušková vystudovala FFUK Praha. Před příchodem na Bankovní institut vysokou školu pracovala jako pedagog, metodik, psych. poradce.

Ve volném čase se věnuje psychologickému poradenství a klientům – po loupežných přepadeních, krizových událostech a svému čtyřnohému příteli.

Více informací o Bankovním institutu vysoké škole, a.s.

Bankovní institut vysoká škola byla založena dne 14. června 1999 jako první česká soukromá vysoká škola. V rámci systému profesně orientovaného studia a vzdělávání poskytuje tato soukromá ekonomická vysoká škola vzdělání v oblasti bankovnictví, ekonomiky, managementu, finanční sféry, IT,  oceňování majetku a veřejné správy.

Systém studia a vzdělávání na této soukromé ekonomické vysoké škole tvoří tři základní stupně:
- bakalářské studium v devíti studijních oborech, prezenční nebo kombinované studium (v českém, anglickém a ruském jazyce)
- navazující magisterské studium ve dvou studijních oborech, prezenční nebo kombinované studium,
- programy a kurzy dalšího profesního vzdělávání formou prezenčního či kombinovaného studia v rámci konceptu celoživotního vzdělávání,
- certifikace osob v několika profesích.

Přidáno: 26.05.2010, Zdroj: Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.