Imatrikulace v noblesním stylu

VOŠ ČR a MOS - logo

Je to již tradicí, že imatrikulaci, tedy slavnostní uvedení do studentské obce, prožívají studenti Vyšší odborné školy cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku v historické budově Betlémské kaple. Letos se jich tam na konci srpna sešlo téměř devadesát. Za zvuků varhan hrajících hymnu Gaudeamus Igitur, sledováni rodinou a rodinnými příslušníky si studenti slavnostně došli na pódium pro školní index a potřásli si rukou s Imatrikulace VOŠ ČRjejich novým ředitelem, panem Liborem Bastlem. Ceremonie je u konce, ale všichni jsou zvědaví na své nové spolužáky. Imatrikulace je totiž prvním setkáním nově nastupujících studentů. Vedle ní ale budou mít velmi brzo skvělou příležitost, jak se lépe poznat. Na začátku školního roku totiž jedou na společný teambuilding! O tom ale až příště. Pokud byste toužili stát se jedním ze studentů prestižní školy, která ke studiu nabízí čtyři desítky jazyků a dva lukrativní obory, ještě pořád není pozdě! VOŠ přijímá přihlášky ke studiu do konce srpna. Tak neváhejte!

www.voscr.cz

Přidáno: 12.09.2011, Zdroj: VOŠ Cestovní ruch

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…