Hudební pestrost a aktuálnost

To jsou hlavní znaky letos již IV. ročníku O2 Jarního Sázavafestu, který proběhne 31. 3. 2007 v pražském prostoru Abaton. Brány festivalu se otevřou již v 15 hod a za nimi se rozeběhne proud hudby na 2 scénách a další doprovodný festivalový program (projekce - ozvěny Anifestu a Sázavafestu, stánky, fotbálky, ochutnávky a další vychytávky).

Kytarová část festivalu ukáže největší objevy poslední doby - The Prostitutes, Sunflower Caravan, Panamu (tentokrát vyjímečně obohacenou o zpěváky z Toyen - Petra Chromovského) a Living Room, mezi stálice už můžeme řadit The Slots ale hlavně Post It, Roe-deer a Southpaw, zajímavým zahraničním hostem je v Rakousku velice populární partička Fortunate Favourites.

Podobně je na tom i druhá část festivalu věnovaná žánrům reggae a ska. Objevy zde zastupují Mr. Cocoman & Solid Vybez, Prague Ska Conspiracy a Dub in da Trip. Z legend těchto žánrů se představí Švihadlo a Sto Zvířat, jedním z vrcholů bude také dozajista megastar ze Slovenska - ska Polemic.
Dozvíte se zde také jména finalistů, kteří bojovali v bitvě o letní O2 Sázavafest a můžete vyhrát třeba trička, CD nebo lístky na letní O2 Sázavafest, slosovány budou lístky pouze z předprodeje.

Další informace, hudební ochutnávky a další najdete na www.sazavafest.cz.

O2 Jarní Sázavafest
31. 3. od 15 hod
Abaton, Na Košince 8, Praha 8
Cena: 280,- + popl. předprodej, 350,- na místě

Přidáno: 14.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.