Hledáte střední školu?

BANKOVNÍ AKADEMIEHledáte takovou střední školu, aby měla zajímavý studijní obor s dobrým uplatněním v praxi nebo možností pokračovat na VŠ?

Plánujete naučit se cizí jazyky, abyste se v pohodě domluvili v cizině i v zaměstnání?

Chcete si vyzkoušet svou budoucí práci ještě během školy?

Upřednostňujete školu s dobrým technickým vybavením?

Nechcete jen holčičí nebo klučičí třídu?

Potřebujete si tu a tam o přestávce zkontrolovat poštu či vyhledat něco na internetu?

Musí být škola dobře dostupná odkudkoli?

Rádi byste vyměnili klasickou budovu základky za atypické prostředí?

Unavuje vás přezouvat se?

Pak byste měli svou pozornost zaměřit na BANKOVNÍ AKADEMII.

Tato střední odborná škola nabízí jedinečný studijní obor Bankovnictví a pojišťovnictví. Pro uplatnění po maturitě získáte odborný náskok. Výborně vás připraví na další studium na VŠ (90 % našich absolventů pokračuje ve studiu).

Na výuku cizích jazyků je vyčleněno tolik hodin, že pokud je efektivně využijete, domluvit se po maturitě dvěma jazyky nebude žádný problém.. Angličtina je dnes již samozřejmostí, ne každý ji ale ovládá včetně odborné bankovní terminologie. Jako druhý jazyk máte možnost zvolit si němčinu, francouzštinu nebo španělštinu.

Již ve třetím ročníku si můžete vyzkoušet, jaké je to pracovat v bance či jiné finanční instituci. Škola zajišťuje svým studentům praxi, v nabídce je několik společností z oboru. Při škole funguje také studentská firma Banka Academia, která věrně simuluje realitu bankovního prostředí.

Čekají na vás moderně vybavené počítačové učebny, pro výuku jsou k dispozici notebooky, dataprojektory, magnetofony aj.

Skóre kluci holky ve třídě je 50/50.

Studenti mohou využívat počítače s přístupem na internet po celou dobu vyučování.

Škola sídlí ve Vlkově ul. 12 na Praze 3, což je jednu zastávku tramvají od hlavního nádraží. Je tedy prakticky dostupná z kterékoli části Prahy i z celého Středočeského kraje.

Škola se nachází v netradiční budově. Podobné prostředí byste jen stěží hledali.

U nás se nezouvá! A… nezvoní!

Bližší informace o přijímacím řízení na BANKOVNÍ AKADEMII najdete na www.bank-akademie.cz nebo volejte studijní oddělení – tel. 210 088 885. Své dotazy můžete také psát na studijni@bank-akademie.cz.

Přidáno: 23.04.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.