HIGH SCHOOL ABROAD ROADSHOW 24.9. - 11.10.2012 aneb

Chcete se dozvědět více o možnostech studia na střední škole v zahraničí netradičním způsobem? Rádi bychom Vás pozvali na již čtvrtý ročník "High School Abroad" středoškolského „turné“, které proběhne ve dnech 24.9. až 11.10.2012 na středních školách v Brně, Olomouci, Praze a dalších několika městech v ČR. Součástí je i sportovně informační akce pro nové zájemce, naše ex-studenty a zástupce zahraničních škol High School Days, které se budou konat v Brně 28.9. a v Praze 4.10.2012.

Cílem je seznámit české studenty a jejich blízké (rodiče, učitele) s možnostmi studia na zahraničních středních školách! Nabízíme Vám příležitost získat informace a zkušenosti tak říkajíc z první ruky.

Letos budou našimi hosty zástupci z Kanady (Nova Scotia International Student Program), z Nového Zélandu (Long Bay College, Auckland) a z USA (americká středoškolská organizace). Informačních setkání se zúčastní i čeští koordinátoři, kteří Kanadu, Nový Zéland, USA a další zahraniční středoškolské destinace osobně navštívili a také samotní absolventi těchto programů.

Akce je koncipována jako sportovní odpoledne s Beach Volejbalem, grilováním, občerstvením a neformální výměnou informací a zkušeností mezi našimi bývalými účastníky středoškolských programů v zahraničí, zahraničními zástupci a novými potencionálními studenty.

Přijďte, všichni jste zváni - vstup zdarma! Součástí dárky a soutěže pro nové studenty!


Více informací na www.alfa-agency.cz nebo na High School akce.

Přidáno: 13.09.2012, Zdroj: Alfa-agency.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.