Goodwill má další stovku absolventů

Ve dnech 6.6.-15.6.2005 proběhly na Goodwill - vyšší odborné škole závěrečné zkoušky tzv. absolutoria. Studenti museli ve třech částech zkoušky prokázat své znalosti i dovednosti, které studiem na Goodwill - vyšší odborné škole získali. Absolutorium je tvořeno jazykovou zkouškou, zkouškou z odborných předmětů obhajobou závěrečné práce, kterou mnohdy studenti konají za přítomnosti oponenta z praxe.

Dne 17.6.2005 proběhlo od 10 hodin slavnostní vyřazení úspěšných studentů z řad Goodwilláků v Národním domě v Místku, kdy jim byly předány diplomy. V letošním školním roce ukončila další stovka studentů svá studia a odchází prokázat své znalosti do praxe v oborech cestovní ruch a zahraniční obchod.

Autorka: Mgr. Eva Torčíková - GOODWILL - soukromá vyšší odborná škola

Přidáno: 10.06.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…