Good Party for Good People

STARMIX – nová populární vlna na taneční scéně, hudební projekt, za kterým stojí DJs Angel Charlie a David Monoszon. Starmix za své krátké působení dal vzniknout chronicky známým projektům, na kterých si ujela celá Praha: Bora Bora, Circus Circus, vzkříšení Olympie v Mecce a další. Starmix parties se vyznačují dobrou atmosférou a výbornými lidmi, hlavní motto je „Good Party for Good People“. Hudebně projekt odvážně protrhává opatrnost a konzervativismus českých DJs a tlačí do klubů nejnovější hity a přináší do Čech zvuk, který právě teď panuje v největších světových párty centrech světa. Starmix každý měsíc produkuje širokou řadu vlastních remixů, bootlegů a mashupů, jejihž cílem je propojit nejnovější světový sound, na který není zatím české publikum úplně zvyklé s vokály notorický známých písniček z MTV a rádií. Starmix si tak vytvořil unikátní zvuk plný energie a undergroundových prvků vybalancovaný nejznámějšími hity, který přitahuje na svá vystoupení jak náročné a vybíravé publikum, tak i mainstreamové posluchače. Starmix je možno pravidelně poslouchat na expres rádiu každý pátek od 23:00 do 01:00 , ve všech prodejnách Kenvelo a stovkách dalších restaurací a prodejen po celé ČR.

Již tento týden WTF Entertainment a Depo Crew přivezou populárního R´n´B zpěváka AKONA do Prahy a oficiální afterparty proběhne v clubu Mecca na kterou mají všichni se vstupenkou z koncertu vstup zdarma!

Good Party for Good People
Oficial AKON Afterparty
Pátek 22.2.2008, Doors open at 22:00

Mecca
U Průhonu, Praha 7

House stage: DJs Angel Charlie & David Monoszon
RnB Stage: DJ Scarface + hosté
Guest Stars: Zuzana Vlčeková (vocal), David Riva (guitar)

Na místě: 250,- Kč
VIP zóna: 390,- Kč
Guestlist pouze do 24:00 h
Dívky do 23:00 h sleva 50%
Se vstupenkou AKON vstup zdarma!

Rezervace na 774 527 336
Více informací na www.starmixparty.cz

Přidáno: 19.02.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.