GLAM STYLE - Grand Opening RNB Night

Night PragueNIGHT-PRAGUE.CZ a DARKWOLF.CZ
PRESENT
GLAM STYLE
GRAND OPENING
RNB NIGHT
SO 24.01.2009
CLUB DC1, VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 1, PRAHA 1
GLAM STYLESTART: 22 HOD.

Sobotní noc 24. ledna 2009 Vám přináší novou luxusní RnB party s názvem „GLAM STYLE”. Ta se bude konat v elegantním prostředí klubu DC1. Kromě kvalitních DJs a vynikající atmosféry se v průběhu noci můžete těšit na projekci videoklipů vašich oblíbených RnB interpretů na LCD obrazovkách po celém klubu. Program obohatí sexy „Dark Spirit Dancers“ Těšte se na divokou jízdu roztančených dámských podpatků, v záři reflektorů….be glamorous… Jako DJ stars se představí LP a CWACH.

Vstup na místě za 190 CZK
Rezervace VIP-SMS 773 645 567
Více info: www.night-prague.cz

Přidáno: 19.01.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…