Gastro tour de Brno restaurants v Noem Arch

Roman Hadrbolec

Po prázdninové přestávce zavítá Gastro tour de Brno restaurants do Noem Arch. Ve středu 24. září 2008 prožijete neopakovatelný zážitek, při němž si vychutnáte speciality známého šéfkuchaře Romana Hadrbolce, který vás bude večerem provázet. Budete mít opět příležitost zažít jedinečný degustační večer se speciálním menu, obohacený o kulturní zážitek v podání Matuše Bagára (zpěv a piano). Noem Arch je připravena, stačí se jen nalodit!

Více na serveru www.kult.cz.

Gastro Tour de Brno

Přidáno: 19.09.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.