Gastro tour de Brno restaurants v Noem Arch

Roman Hadrbolec

Po prázdninové přestávce zavítá Gastro tour de Brno restaurants do Noem Arch. Ve středu 24. září 2008 prožijete neopakovatelný zážitek, při němž si vychutnáte speciality známého šéfkuchaře Romana Hadrbolce, který vás bude večerem provázet. Budete mít opět příležitost zažít jedinečný degustační večer se speciálním menu, obohacený o kulturní zážitek v podání Matuše Bagára (zpěv a piano). Noem Arch je připravena, stačí se jen nalodit!

Více na serveru www.kult.cz.

Gastro Tour de Brno

Přidáno: 19.09.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…