Fragment zahájil prodej dárkových certifikátů na 3. díl edice Odkaz Dračích jezdců BRISINGR

FRAGMENT

Brisingr

Aby nakladatelství Fragment nezklamalo své fanoušky, kteří očekávali pod vánočním stromečkem třetí díl bestsellerové řady Odkaz Dračích jezdců, připravilo k prodeji dárkové certifikáty Brisingr na svých webových stránkách! Kdo využije této speciální nabídky za akční cenu, obdrží knihu minimálně 2 dny před oficiálním prodejem!

Dlouho očekávaná kniha vyjde v Česku i na Slovensku 4. 2. 2009. Aby si zkrátili dlouhé čekání, mají nyní čeští i slovenští fanouškové exkluzivní možnost přečíst si celou první kapitolu včetně dvoustránkového úryvku z kapitoly Krvavý vlk na webových stránkách nakladatelství Fragment www.fragment.cz, nebo na nové speciální webové stránce www.brisingr.cz. Zde také příznivci Eragona a jeho dračice Safiry najdou mnohé zajímavosti a soutěže o super ceny!

„Vydání Brisingra jsme museli přesunout z 11. 11. 2008 na únor 2009, abychom překlad takového rozsahu připravili v požadované kvalitě. Nyní se na knize pracuje na plné obrátky,“ uvedla Mgr. Ludmila Unčovská, šéfredaktorka Nakladatelství FRAGMENT.

Po knihách Eragon a Eldest je Brisingr třetí ze čtyř plánovaných částí edice Odkaz Dračích jezdců.
Brisingr byl uveden na zahraniční trh v září 2008 a již během prvních 24 hodin trhaly prodeje rekordy. Jen v USA se za první den prodalo přes 550 000 výtisků této knihy.

První díl s názvem Eragon začal Christopher Paolini psát ve svých patnácti letech. Fenomén dračího jezdce Eragona oběhl celý svět a dosud bylo prodáno přes 20 miliónů ks výtisků celé edice.

Brisingr - certifikát

Přidáno: 01.12.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.