FRAGMENT Netradiční pohádky Michala Nesvadby o dveřích

FRAGMENTOblíbený protagonista pořadů pro děti, herec,  scénárista a choreograf všech svých vystoupení Michal Nesvadba připravil zbrusu novou knížku, kterou pod názvem „Pohádky o dveřích“ vydává Nakladatelství Fragment. Na knižních pultech se tato kniha objeví již 21. září 2010!

Michal Nesvadba na vzniku knihy spolupracoval se svou maminkou výtvarnicí Jaroslavou Nesvadbovou, jejíž ilustrace doprovázejí jednotlivé pohádky. Kromě maminky se však na tomto knižním titulu podílel i jeho bratr Martin a dcera Josefína.
Kniha pohádek a krátkých komiksových příběhů je výjimečná především svým neobvyklým námětem – tj. příběhy o dveřích. Michal Nesvadba v ní dětem, kterým je knížka určena,  prozradí, co všechno se může stát, když se dveře začnou chovat jako lidé.

Křest knížky Pohádky o dveřích proběhne ve středu 6. října 2010 od 16 hodin v Paláci knih LUXOR na Václavském náměstí v Praze z účasti autorů Michala a Jaroslavy Nesvadbových.

Anotace:

Dveře jsou všude kolem nás, ale co o nich vlastně víme?Že si je lidé podávají, že z nich někdo vystrkuje nos a že mají vždycky kliku (dokonce dvě).Umíte si představit, že by dveře mohly chodit, běhat nebo dokonce mluvit? Proč ne?O tom, co všechno se může stát, když se dveře začnou chovat jako lidé, vypráví krátké komiksové příběhy a pohádky Michala Nesvadby.

Autor: Michal Nesvadba
Ilustrace: Jaroslava Nesvadbová

Přidáno: 29.09.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…