Fotoreportáž z festivalu Hrady CZ na hradě Veveří

Hudební festival Hrady CZ, který se konal na hradě Veveří, je sice za námi, ale pokud jste ho nestihli nezoufejte. Tato skvělá akce má ještě své pokračování. Vyrazit můžete na festival v Hradci nad Moravicí, který se koná již tento víkend, nebo můžete navštívit hrad Bezděz, kde bude akce probíhat v termínu 28. 8. - 29. 8. 2015. Zajímá vás, jak to na festivalu vypadalo? Podívejte se na fotky.

Festival Hrady CZ na hradě Veveří 7. 8.-8. 8. 2015

Přestože byl víkend poměrně horký, náladu to návštěvníkům nezkazilo a účast byla hojná. Program i jedenáctého ročníku festivalu byl skvělý a na pódiu se vytřídalo mnoho oblíbených interpretů. V pátek diváci přivítali Wohnout, PSH, Pipes and Pints, Mandrage, Monkey Business a Tomáše Kluse. V sobotu se na pak pódiu vystřídali Gazdina roba, No Name, Xindl X, Portless, Inekafe, Skyline, Sto zvířat, Anna K, Čechomor, Visací zámek, Chinaski, Mig 21 a Wanastowi Vjecy.Zdroj fotografií: Pavel Kalina

Přidáno: 18.08.2015, Zdroj: Hrady.cz Autor: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.