Folkový Mostov v letní pohodě

vzdělání 02/2005 Není tolik řek, které by potěšily svou pestrostí a svižností toku, ale Ohře mezi ně určitě patří. A pokud se turista vyzbrojen lodí, bicyklem či koněm vydá podél jejich břehů nebo po jejím toku, donesou ho vlny či kroky kousek pod Cheb, k romantickému zámku Mostov. A právě zde je na 31.7. přichystán folkový festival, který potěší nejenom trempa, ale i člověka přiharcujícího se vozem, neřkuli povozem.

zámek MostovZazpívají Trepka, Ginevra, Tuláci, Walchaři a Za nic neručíme. Pro děti připravilo Chebské divadlo milou pohádku a pro ctitele pěnivého moku a dobrého jídla bude připraveno pivo a opečený býk. Cílem festivalu není snad ani příblížit folkové a trampské kapely z tohoto kraje, ale spíše vytvořit příjemnou atmosféru pro nevšední zážitek, na který bude rád vzpomínat jak osamělý poutník, tak rozjuchaná rodinka.

Máte li tedy čas a chuť, přijeďte v neděli 31.7.2005 na zámek Mostov nedaleko Chebu a od 11. hodiny si užijte dobré hudby a příjemného ovzduší.

Plakát ve formátu pdf je ke stažení zde (cca 457 kB).

Autor: Míla Pražák - www.dronte.cz

Přidáno: 22.07.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.