Folkový Mostov v letní pohodě

vzdělání 02/2005 Není tolik řek, které by potěšily svou pestrostí a svižností toku, ale Ohře mezi ně určitě patří. A pokud se turista vyzbrojen lodí, bicyklem či koněm vydá podél jejich břehů nebo po jejím toku, donesou ho vlny či kroky kousek pod Cheb, k romantickému zámku Mostov. A právě zde je na 31.7. přichystán folkový festival, který potěší nejenom trempa, ale i člověka přiharcujícího se vozem, neřkuli povozem.

zámek MostovZazpívají Trepka, Ginevra, Tuláci, Walchaři a Za nic neručíme. Pro děti připravilo Chebské divadlo milou pohádku a pro ctitele pěnivého moku a dobrého jídla bude připraveno pivo a opečený býk. Cílem festivalu není snad ani příblížit folkové a trampské kapely z tohoto kraje, ale spíše vytvořit příjemnou atmosféru pro nevšední zážitek, na který bude rád vzpomínat jak osamělý poutník, tak rozjuchaná rodinka.

Máte li tedy čas a chuť, přijeďte v neděli 31.7.2005 na zámek Mostov nedaleko Chebu a od 11. hodiny si užijte dobré hudby a příjemného ovzduší.

Plakát ve formátu pdf je ke stažení zde (cca 457 kB).

Autor: Míla Pražák - www.dronte.cz

Přidáno: 22.07.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.