Festival Pavlač slaví 15. narozeniny

FRAGMENT

4. května od 14 hodin se Smetanovo nábřeží promění v divadelní a hudební show. Festival pořádaný studenty UK vypukne přímo v prostorách Fakulty sociálních věd.

„Festival se každoročně stává místem setkání studentů naší fakulty, je důkazem soudržnosti celé instituce a prostorem pro uměleckou realizaci současných i bývalých studentů i učitelů," prohlásil Filip Láb, proděkan pro vnější vztahy fakulty.

Jako jedna z mnoha doprovodných akcí pražského Majálesu se festival Pavlač znovu ukáže ve své multižánrové kráse. O zábavu se postará z hudební i divadelní scény řada netradičních umělců. Ve vnitřních prostorách budou hrát divadelní soubory Chaotický zločin, Vosto 5 a Řekla ne! Připraveny budou i soutěže a občerstvení.

Festival získal podtitul Patrně Artový Velmi Lidový Anekdotický Čardáš a těšit se z něho budou moci jak studenti, tak i široká veřejnost, která se dostane na celý program bez vstupného.

„Kromě toho, že nás to neuvěřitelně bavilo, jsme se již v loňském roce dočkali kladného ohlasu a poměrně vysoké návštěvnosti, což bylo dostatečnou motivací nevzdat to a pustit se do organizace následujícího/letošního ročníku. Jsem si jistá, že letošní rok dopadne stejně úspěšně jako předchozí, pokud ne ještě lépe.“ dodala programová ředitelka Helena Suchá.

Přidáno: 03.05.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.