Fantasy bestseller Percy Jackson zdarma ke stažení!

FRAGMENT

Percy Jackson

Fantasy bestseller Percy Jackson zdarma ke stažení na www.percy-jackson.cz!

Napůl chlapec, napůl bůh a dohromady Percy Jackson!

Nakladatelství FRAGMENT oznamuje všem, kteří netrpělivě očekávají příchod nového hrdiny Percyho Jacksona, jedinečnou možnost začíst se do příběhu již nyní.
Od 28. srpna naleznou návštěvníci oficiálního webu ke knize www.percy-jackson.cz kapitolu ke stažení zdarma.
Již tento pátek, 4. září 2009, přibude druhá kapitola světového bestselleru, který láme rekordy v prodejích ve více než 30 zemích světa.

Percy Jackson – Zloděj blesku vychází v české mutaci 14. září a milovníky fantasy vtáhne do řecké historie, která je zanesena do současnosti, opravdu poutavým a neotřelým způsobem. Autor Rick Riordan si získal mnoho skalních fanoušků právě novým pojetím hrdiny, ve kterém se spojuje lidská obyčejnost a síla samotných bohů z Olympu.

Anotace:
Jmenuji se Percy Jackson…
Do teď jsem si myslel, že jsem obyčejný kluk, kterého čeká vyhazov ze školy… Zjistil jsem ale, že můj otec je bůh z Olympu…
Moje učitelka se proměnila v krvavou příšeru a kamarád je Satyr…
Všichni na mě mají spadeno a podezřívají mě z krádeže blesku, zbraně mocného boha Dia…
Musím dokázat svou nevinu a najít ukradený blesk a s ním i zloděje… Pomůžeš mi?
Bude to nebezpečné, tak neříkej, že jsem tě nevaroval…


Autor: Rick Riordan
Ilustrace: Christian McGrath

145x210mm, váz., 400 str., 399 Kč

Přidáno: 02.09.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.