Fakt libovej kulturní program zadax? Jedině na MFF CINEMA MUNDI!

Až zhasnou pokladny v kině, nemusíte chodit domů. Studentská asociace MUNIE totiž připravila v rámci Mezinárodního filmového festivalu CINEMA MUNDI doprovodný program, ze kterého si každý den můžete vybrat – od koncertů přes ochutnávky latinskoamerických specialit, besedy s filmovými hvězdami až po workshopy s výrobou filmových „placek“.

Doprovodný program je letos zaměřený na poznávání cizích kultur a zvyklostí, především pak Latinské Ameriky. A to nejen skrze hudbu, tanec a tradiční pokrmy, ale také na bázi odborných cestovatelských přednášek. Pro návštěvníky festivalu jsou veškeré vstupy na akce doprovodného programu zdarma,“ přibližuje studentka Barbora Vodvářková, která je koordinátorkou doprovodného programu festivalu CINEMA MUNDI.

Letos organizátoři pro všechny návštěvníky festivalu připravili zatím tu největší nabídku doprovodných akcí za dosavadní čtyři ročníky. A rozhodně bude na co koukat, co jíst a co poslouchat! Ať už půjde o zahajovací party Kosmospiel či koncerty kapel jako Plum Dumplings nebo Indienami. Koho nezaujmou hudební akce, může se zastavit na ukázku tradičního bojového umění capoeira nebo se seznámit s půvabnou kolumbijskou kráskou Miss Expat 2012, která se v celé své kráse předvede na závěrečné párty v úterý 5.3. v klubu Mersey. Na doprovodný program se můžete těšit v podnicích Kavárna Tro3jka, Music Club Mersey a  Divadle Šansonu. Celý doprovodný program je přístupný všem festivalovým návštěvníků zdarma.

MUNIE, která doprovodný program pořádá, se stará také o exkluzivní předprodej zlevněných studentských festivalových pasů. Jejich nákupem navíc studenti přispějí spolkům Masarykovy univerzity, které se na této akci podílí. „Je to skvělá příležitost, jak spojit dobré s užitečným a aktivní spolky spravedlivě obdarovat,“ pochvaluje si vedoucí marketingového oddělení MUNIE Ondřej Macků.

Ještě váháte? Více informací o všech akcích a filmovém festivalu najdete na www.cinemamundi.cz.

DOPROVODNÝ PROGRAM

ST / 27. 2.
15:00    Hitrádio Magic Brno / Náměstí Svobody
16:15    Indienami / Náměstí Svobody
17:00    Oficiální zahájení / Náměstí Svobody

ČT / 28. 2.
16:00    Worskshop - vyrobte si originální filmové placky / Cinema City - foyer
20:00     Plum Dumplings / Mersey Music Club
22:00    Oldies Party / Mersey Music Club
20:00    Propaganja / Divadlo Šansonu

PÁ / 1. 3.
20:00    The Shookies / Kavárna Trojka
21:00    The Glowsticks / Mersey Music Club
20:30    Ochutnávka Španělské kuchyně / Divadlo Šansonu
21:00    Capoeira / Divadlo Šansonu

SO / 2. 3.
18:00    Přednáška Davida Švejnohy / Kavárna Trojka
20:30     Španělská kytara Petra Víta / Kavárna Trojka
21:00    Mersey Rocks / Mersey Music Club
21:00    Indienami / Divadlo Šansonu

PO / 4. 3.
20:00    Noche Latina / Mersey Music Club
23:00    DJ Zaion / Mersey Music Club

ÚT / 5. 3.
20:00    The Reall / CINEMA MUNDI PARTY / host MISS Expat 2012 Mersey Music Club
22:00    Capoeira / Mersey Music Club
23:00    DJ Zaion & DJ Hrr.nec / Mersey Music Club

ST / 6. 3.
21:00    Závěrečná CINEMA MUNDI party / MISS Expat 2012 / Mersey Music Club

PO CELOU DOBU FESTIVALU VÝSTAVA KOMIKSŮ V KAVÁRNĚ TROJKA.

Přidáno: 26.02.2013, Zdroj: CINEMA MUNDI Autor: Kateřina Špičáková, Monika Futáková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.