Expolingua Praha 2009 – Mluvte se světem!

Zajímají vás nové trendy v jazykovém vzdělávání? Chcete studovat nebo pracovat v zahraničí? Potřebujete si vylepšit své jazykové schopnosti? Potom byste se měli začátkem listopadu vydat na jediný tuzemský veletrh specializovaný na cizí jazyky a vzdělávání  -  EXPOLINGUA Praha. 19. Mezinárodní veletrh jazyků, vzdělávání a kultury se bude konat 6. a 7. listopadu 2009 na tradičním místě, v Národním domě na Vinohradech.

EXPOLINGUA Praha 2009 se zúčastní vystavovatelé z 20 zemí světa. Budou mezi nimi české i zahraniční univerzity, vysoké a jazykové školy, kulturní a vzdělávací instituce, agentury zajišťující práci i studium v zahraničí, velvyslanectví, vydavatelství a nakladatelství.

EXPOLINGUA Praha 2009 nabídne různé formy studia přibližně 50 jazyků. Návštěvníci mohou během veletrhu zdarma navštěvovat přednášky a semináře doprovodného programu. Letos je připraveno 75 lekcí českých a zahraničních odborníků. Budou hovořit o studiu a práci v zahraničí, jazykových zkouškách, zahraničních stážích a stipendiích, profesi překladatele v EU, novinkách v jazykovém vzdělávání a mnoha dalších tématech. Nebudou chybět velmi populární malé jazykové lekce,   například portugalštiny, španělštiny, ruštiny, bulharštiny, arabštiny, japonštiny, francouzštiny, italštiny a estonštiny.

Hlavním jazykem veletrhu bude portugalština. Zástupci vzdělávacích institucí z portugalsky mluvících zemí vás seznámí s aktuální nabídkou možností studia portugalštiny v Česku i zahraničí. Připraveny jsou i ukázky a workshop samby Batucady, známé z karnevalu v Rio de Janeiru.

Kromě množství informací a cenných osobních kontaktů si můžete z EXPOLINGUA Praha 2009 odnést také některou z atraktivních cen. Stačí vyplnit anketní kupon, který dostanete při vstupu na veletrh. Soutěžit můžete i hned teď, a to online na www.expolingua.cz. Ve hře jsou jazykové kurzy a pobyty, knihy, předplatné časopisů a další ceny. Na webových stránkách veletrhu najdete i podrobný rozpis lekcí doprovodného programu a další informace. Nepřehlédněte možnost online registrace pro jednotlivé studenty i celé školní třídy, která vám zajistí volný vstup na veletrh.

Přidáno: 15.10.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.