Expolingua a její bohatý doprovodný program

Untitled Document

Veletrh EXPOLINGUA Praha, který se koná 5. a 6. listopadu ve Slovanském domě bude doplněn o bohatý odborný doprovodný program. O jeho náplň se postarají téměř dvě desítky přednášejících z 64 vystavovatelů ze 13 zemí světa.

Doprovodný program bude probíhat po oba dny veletrhu v prvním a druhém podlaží Slovanského domu od 11 hodin do 17.30. Návštěvníci dostanou například podrobné informace o vzdělávání v Kanadě, ve Španělsku, Velké Británii nebo Irsku. Velmi populární je v posledních letech také Austrálie a Nový Zéland, kam míří mnoho mladých Čechů za prací a studiem.

Pokud ovšem patříte do skupiny lidí, kteří již jazyk do jisté míry ovládají, můžete se s odborníky poradit, jaké existují typy českých nebo mezinárodních jazykových zkoušek. V programu jsou i přednášky o obchodních a TOEFL certifikátech. Nebo naopak hledáte vhodnou školu v zahraničí a ne a ne si vybrat? Nechte si představit univerzity z různých kontinentů a vyberte tu, která by vám nejlépe vyhovovala. Neznáte celoevropský program Sokrates, nebo možnosti Národní agentury programu Mládež a rádi byste se zdokonalili v cizím jazyce přímo v lokalitě, kde se danou řečí mluví? Potom neváhejte a přijďte si poslechnout v čem vám mohou Socrates a program Mládež pomoci.

Detailní rozpis i se jmény přednášejících a tématem přednášky je umístěn na www.expolingua.cz.

Autorka: Barbora Machková, ICWE GmbH

Přidáno: 15.10.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.