Expo Australia 2014 – Austrálie přijede za tebou

Společnost AustraliaOnline Vás zve na 11. ročník veletrhu Expo Australia 2014, který je určen pro zájemce o cestování, studium a práci v Austrálii. Přímo z Austrálie Vám přivezeme nejaktuálnější informace, představíme nové jazykové i odborné školy a dáme Vám nový katalog na rok 2014-2015. Na to vše se můžete těšit v Praze, Brně, Plzni a Bratislavě. Vstup na veletrh je ZDARMA!

Věříme, že letošní veletrh bude ještě lepší než předchozích 10 ročníků. Jsme totiž toho názoru, že nic nemůže nahradit osobní účast samotných zástupců škol a našich bývalých studentů. Proto jsme zajistili, že veletrhu se spolu s Vámi účastní reprezentanti škol z daleké Austrálie, kteří nejlépe vědí co Vám mohou nabídnout. Přijďte si promluvit přímo s nimi a zároveň nasát tuto nezapomenutelnou atmosféru. My budeme připraveni odpovědět na jakoukoliv Vaši otázku. Ačkoliv se nám během pár hodin asi nepodaří plně nahradit samotnou zkušenost s pobytem v Austrálii, věříme, že Vám spolu s našimi australskými partnery a kolegy ze sydneyské kanceláře AustraliaOnline předáme co nejvíce potřebných informací. Účast na veletrhu již přislíbilo 10 reprezentantů partnerských škol a další svoji účast zvažují.

Celkově se během veletrhu Expo Australia 2014 představí přes 40 škol z celé Austrálie, mezi nimi budou i školy nové. Každý účastník bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si pro něj tu nejlepší. Část z nich bude reprezentováno jejich vlastními australskými zástupci nebo bývalými absolventy školy, se kterými si bude možné osobně promluvit. Současně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, emigraci, cestování nebo o práci v Austrálii. Na veletrhu je možné získat kupóny umožňující zápis na školy bez placení zápisného - lze tak ušetřit více než 4.000 Kč!

Jelikož chceme udělat tento ročník skutečně výjimečný, necháme dva z návštěvníků vyhrát studium v Austrálii v hodnotě několika desítek tisíc korun. Budeme soutěžit o 12 týdenní jazykový kurz se školou ACCESS Language Center a o 6 měsíční odborný kurz dle vlastního výběru na škole MEGA. Obě školy mají sídlo v Sydney. Budeme rádi, když si nenecháte náš veletrh ujít!

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:

PRAHA - Jalta, Václavském náměstí č. 45
Pátek - 16. května 2014 od 12:00 do 18:00 hodin
Sobota - 17. května 2014 od 12:00 do 18:00 hodin

PLZEŇ - Hotel Central, Náměstí republiky 33
Pondělí - 12. května 2014 od 15:00 do 18:00 hodin

BRNO - Hotel International, Husova 16
Úterý - 13. května 2014 od 14:00 do 18:00 hodin

BRATISLAVA - Hotel Crowne Plaza, Hodžovo námestie 2
Streda - 14. mája 2014 od 14:00 do 18:00 hodin

Více o programu naleznete zde: http://www.australiaonline.cz/expoaustralia

SOUHRN TOHO NEJZAJÍMAVĚJŠÍHO:

•      Získáte nový katalog AustraliaOnline na rok 2014-2015
•      Proběhne soutěž o 12-ti týdenní jazykový kurz a 6-ti měsíční studium na odborné škole v hodnotě několika tisíc korun
•     Dostanete DVD vyprávějící příběh dvou studentů o jejich studentské cestě do Austrálie
•      Získáte přehled o všech programech škol a můžete tak porovnat jejich kvalitu a cenu
•     Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii, předáme reálné tipy
•      Získáte kupón, který vás opravňuje k zápisu na školu osvobozeném o zápisné (zápisné se na většinu australských škol pohybuje od 200 do 450 AUD)
•      Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na veletrh přiletí z Austrálie
•      Můžete si promluvit se zástupci či dokonce přímo majiteli škol, kteří je na veletrhu reprezentují
•      Přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie

PROČ STUDOVAT V AUSTRÁLII?

Touha vidět exotickou Austrálii, zdokonalit se v angličtině, vydělat si a nepochybně zažít hodně zábavy a dobrodružství již není v dnešní době nereálná. Svědčí o tom fakt, že Austrálii navštíví ročně téměř 200 tisíc studentů z více než 80 zemí světa. Jen z Čech a ze Slovenska se vydá na jižní polokouli každý rok 1500 studentů. Velká část z nich si svůj pobyt po ukončení školy prodlouží a někteří dokonce získají v Austrálii trvalý pobyt.

O SPOLEČNOSTI AUSTRALIAONLINE

Společnost AustraliaOnline se již 21 let zabývá zprostředkováním turistických, studentských pobytů a emigrace. Zájemcům poskytuje dlouhodobé zkušenosti a silné zázemí. V České republice poskytuje servis při zabezpečování cesty do Austrálie, v Sydney pak nabízí základnu ve formě největšího studentského centra s českými a slovenskými pracovníky. Většina konzultantů má bohaté zkušenosti se studiem a žitím v Austrálii. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného migračního poradce. Služeb AustraliaOnline využívá skoro polovina všech zájemců, kteří míří za studiem na jižní polokouli.

Více podrobností a informací o AustraliaOnline najdete na webu:  http://www.australiaonline.cz/

Přidáno: 07.04.2014, Zdroj: AustraliaOnline

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.