Expo Australia 2012 – největší veletrh studia a práce v Austrálii!

Společnosti AustraliaOnline Vás zve již na 9. ročník veletrhu Expo Australia 2012. Novinky z Austrálie, speciální cenové akce, nové školy a katalog na rok 2012. To vše vás čeká na veletrhu v Brně, Bratislavě, Praze a nově také v Plzni. Vstup na veletrh je zcela zdarma.

Během veletrhu Expo Australia 2012 se všem návštěvníkům představí přes 40 škol z celé Austrálie, mezi nimi budou i školy úplně nové. Každý návštěvník tak bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si pro něj tu nejlepší. Část škol bude zastupovat na veletrhu jejich vlastní australský zástupce nebo bývalý absolvent školy, se kterými si bude možné osobně promluvit. Paralelně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských i turistických vízech  o emigraci, cestování nebo o práci v Austrálii. Na veletrhu je možné získat kupóny opravňující k zápisu na školy bez placení zápisného - lze tak ušetřit 4000 Kč!

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:

PLZEŇ - Hotel Central - Náměstí republiky 33
Pondělí - 23. dubna 2012 od 15:00 do 18:00 hodin

BRNO - Hotel International - Husova 16
Úterý - 24. dubna 2012 od 15:00 do 18:00 hodin

BRATISLAVA - Univerzitná knižnica v Bratislavě, přednášková sála, Ventúrska 11
Streda - 25. aprila 2012 od 14:00 do 18:00 hodin

PRAHA - Hotel Jalta, Václavském náměstí č. 45
Pátek - 27. dubna 2012 od 12:00 do 18:00 hodin
Sobota - 28. dubna 2012 od 12:00 do 18:00 hodin

PROČ SI NENECHAT VELETRH UJÍT?

  • Získáte nový katalog AustraliaOnline na rok 2012
  • Proběhne soutěž o 12-týdenní pobyt do Austrálie
  • Zdarma také dostanete DVD o cestě dvou studentů do Austrálie
  • Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích a můžete tak porovnat kvalitu a cenu vystavovaných škol
  • Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii

Získáte kupón, který vás opravňuje k zápisu na školu osvobozeném o zápisné (zápisné se na většinu australských škol pohybuje od 200,- do 450,- AUD)
KOREAN AIR vám nabídne prostřednictvím AustraliaOnline speciální zvýhodněné ceny letenek do Austrálie a Nový Zéland
Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na veletrh přiletí z Austrálie
Přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie

PROČ STUDOVAT V AUSTRÁLII?

Touha vidět exotickou Austrálii, zdokonalit se v angličtině, vydělat si a nepochybně zažít hodně zábavy a dobrodružství již není v dnešní době nereálná. Svědčí o tom fakt, že Austrálii navštíví ročně téměř 200 tisíc studentů z více jak 80 zemí světa. Jen z Čech a ze Slovenska se vydá na jižní polokouli každý rok 1500 studentů. Velká část z nich si svůj pobyt po ukončení školy prodlouží a někteří dokonce získají v Austrálii trvalý pobyt.

 

O SPOLEČNOSTI AUSTRALIAONILNE.CZ

Společnost AustraliaOnline se již 19 let zabývá zprostředkováním studentských pobytů a emigrace. V Austrálii poskytuje tato agentura všem svým silné zázemí a základnu ve formě kanceláře s českými a slovenskými pracovníky, kteří mají letité zkušenosti a vlastní migrační licence, takže Vás mohou zastupovat při úředních věcech na imigračním úřadě. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného migračního poradce. V České republice využívá služeb AustraliaOnline skoro polovina všech zájemců co míří za studiem na jižní polokouli.

Více podrobností a informací nejen o veletrhu Expo Australia 2012 najdete na webu: www.australiaonline.cz.

Přidáno: 09.04.2012, Zdroj: AustraliaOnline

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.