European Youth Media Days 2008

EYMD

EUROPEAN YOUTH MEDIA DAYS 2008, BRUSEL

15.-17. ŘÍJNA 2008 NAŽIVO Z EVROPSKÉHO PARLAMENTU.

WWW.YOUTHMEDIADAYS.EU

Jiná média. Otevřená mysl. Nové nápady. Druhý ročník European Youth Media Days je tu! Od 15. do 17. října se v prostorách Evropského parlamentu setká 200 budoucích žurnalistů, studentů mediálních studií a všech, které téma médií zajímá, aby diskutovali a společně vytvořili nová evropská média. Uzávěrka přihlášek je 24. září 2008. Více informací na: www.youthmediadays.eu.

Přidáno: 15.09.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…