Euforia - Benefiční párty Funderprivilege

Jako vždy v pátek 25. 4. proběhne v klubu Paradiso Euforia Music Bar pravidelná noci s názvem “Euforia”. Součástí akce bude benefiční párty s koncertem živé kapely Koktejl a vystoupení bříšních tanečnic. Asi nejzajímavější součástí bude módní přehlídka perfektního značkového dámského prádla TRIOLA, které je oblíbené a známé u všech generací žen. Na mole se během třiceti minut představí 10 překrásných ruských slečen od GMP-Models s desítkami krásných modelů.

Večer pak dále bude pokračovat až do rána. Tentokrát jako specialní host se představí zakladatel Starmix a rezident Bora Bora párty DJ David Monoszon.

Věříme, že se na párty uvídíme a prosíme pozvěte mnoho dalších svých přátel. Výtěžek večera bude použít pro organizaci Dětského dne v Ústavu sociální péče pro mládež v Psarech.

Vzhledem k omezené kapacitě klubu si zarezervujte svůj stůl včas na tel: 222 221 622. Akce začíná v 20:00. Vstup na party je pouhých 100,- Kč!

Euforia
Benefiční párty Funderprivilege

Pá/Fri 25.4.2008, Start 20:00

Paradiso Euforia Music Bar
Žitná 4, Praha 2 (Karlovo nám.)

DJs: Frolov, Pavlov
Special guest David Monoszon

Vstupné 100,- Kč

Special offer:
Bottle of Vodka - Carskaja Gold... 990,- CZK
Food available nonstop
Kitchen opened untill morning

Více informací na www.euforiabar.cz

Přidáno: 23.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si