EduSummit 2007 – Největší veletrh studia a práce v Austrálii!

Společnost AustraliaOnline vás zve na 4. ročník největšího veletrhu studia a práce v Austrálii - EduSummit 2007. Pro všechny návštěvníky jsme připravili nový katalog se speciálním DVD o cestě dvou studentů do Austrálie! Vstup na veletrh je zdarma!

Veletrh EduSummit 2007 se zaměřuje zejména na studium a práci v Austrálii. Během veletrhu se všem návštěvníkům představí více než 20 škol. Na veletrhu se objeví školy ze Sydney (NSW), Brisbane (QLD), Gold Coast (QLD), Cairns (QLD), Melbourne (VIC), Adelaide (SA) a Perthu (WA). Každý návštěvník bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si tu nejvhodnější. Některé školy vyslaly na EduSummit 2007 své australské zástupce, se kterými si bude možné osobně promluvit. Paralelně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, business vízech a trvalých pobytech a práci v Austrálii. Na veletrhu je možné získat kupóny opravňující k zápisu na školy bez placení zápisného - lze tak ušetřit až 4000 Kč! Na australský hudební nástroj didgeridoo zahraje během veletrhu muzikant Ondřej Smeykal.

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:

BRATISLAVA - Hotel Kyjev, Kamenné námestie (za Tescom v centre města)
Úterý - 24.04.2007 od 14:00 do 20:00
Středa - 25.04.2007 od 10:00 do 16:00

PRAHA - Hotel Jalta, Václavském náměstí č. 45
Pátek - 27.04.2007 od 12:00 do 18:00 hodin
Sobota - 28.04.2007 od 10:00 do 14:00 hodin
Sobota - 28.04.2007 od 14:00 do 18:00 hodin


PROČ SI NENECHAT VELETRH UJÍT?

- AustraliaOnline pro vás připravila nový katalog plný užitečných informací.
- Zdarma také dostanete DVD o cestě dvou studentů do Austrálie.
- Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích. Můžete tak porovnat kvalitu a cenu vystavovaných škol.
- Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii.
- Můžete využít kupón, který vás opravňuje k zápisu na školu osvobozeném o zápisné. Zápisné se na většinu australských škol pohybuje od 200,- až do 450,- AUD.
- KOREAN AIR vám nabídne prostřednictvím AustraliaOnline speciální zvýhodněné ceny letenek do Austrálie a Nový Zéland.
- Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na EduSummit přiletí z Austrálie.
- Přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie.
- Pozvání přijal známý cestovatel a fotograf Stanislav Vlasák, který bude promítat fotografie ze svých cest po Austrálii.


O SPOLEČNOSTI AUSTRALIAONLINE.CZ

Společnost AustraliaOnline se již 14 let zabývá zprostředkováním studentských pobytů pro zájemce z České a Slovenské republiky. V Austrálii poskytuje tato agentura všem svým studentům silné zázemí. Studenti mohou počítat s podporou česko-slovenského studentského centra se sídlem v Sydney. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného imigračního poradce.


Více informací o veletrhu EduSummit 2007 a přehled všech zúčastněných škol naleznete na www.australiaonline.cz.

Autor: Patrick KOLAR - AustraliaOnline

Přidáno: 19.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.