EduSummit 2006 – Nechejte si poradit se studiem a prací v Austrálii 2!

Agentura AustraliaOnline vás srdečně zve na největší veletrh studia a práce v Austrálii EduSummit 2006, který se koná již za 3 týdny. Poprvé v historii se zúčastní osobně i zástupci Australské ambasády! Vstup je zdarma!

KDY A KDE:
PRAHA - Hotel Jalta, Václavském náměstí č. 45 - Pátek - 21.04.2006 (od 12:00 do 18:00 hodin)
PRAHA - Hotel Jalta, Václavském náměstí č. 45 - Sobota - 22.04. 2006 (od 10:00 do 18:00 hodin)

BRATISLAVA - City Hotel Bratislava, Seberíniho ulice č. 9 - Pátek - 28.04.2006 (od 12:00 do 18:00)
BRATISLAVA - City Hotel Bratislava, Seberíniho ulice č. 9 - Sobota - 29.04.2006(od 10:00 do 18:00)

Přijít můžete v libovolnou hodinu, doporučujeme si ale vybrat z přednáškových bloků, které začínají v 10:00 nebo ve 14:00 hodin. Jen tak budete mít jistotu, že vám neunikne žádná informace.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA:
Všem mimopražským a mimobratislavským zájemcům nabízíme možnost dopravy. Místa v autobusu si musíte předem zarezervovat na našich webových stránkách www.australiaonline.cz.

ČR: Autobus bude vypraven v sobotu 22. dubna po trasách Ostrava - Brno - Praha a zpět a Hradec Králové – Praha a zpět.

SR: Autobus pôjde v sobotu 29. apríla po trase Žilina – Považská Bystrica – Trenčín - Bratislava a späť.

CO ZDE UVIDÍTE:
Veletrh EduSummit 2006 se zaměřuje zejména na studium a práci v Austrálii. Během veletrhu se vám představí 28 zúčastněných škol. Pozvány byly pouze ty školy, které svým programem, kvalitou a cenou studia odpovídají náročným požadavkům českých a slovenských studentů. Objeví se zde školy ze Sydney NSW, Brisbane QLD, Gold Coast QLD, Cairns QLD, Melbourne VIC, Adelaide SA a Perthu WA. Každý účastník veletrhu bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si tu pro něj nejvhodnější. Některé školy vyslaly na EduSummit 2006 své australské zástupce, se kterými si můžete osobně promluvit. Paralelně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, business vízech a trvalých pobytech a práci v Austrálii. Na veletrhu získáte kupóny opravňující k zápisu na školy bez placení zápisného - můžete tak ušetřit až 4000 Kč!


Víte, proč si nenechat veletrh ujít?

- Poprvé v historii se veletrhu účastní zástupci australské ambasády!

- Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích tak, abyste zvolili tu instituci, která vám umožní pohodlně si užívat vašeho pobytu i pracovat. Můžete porovnat kvalitu a cenu vystavovaných škol. Na veletrhu bude 28 škol z celé Austrálie.

- Poradíme vám, jak získat práci v Austrálii.

- Získáte kupón, který vás bude opravňovat k zápisu na školu osvobozeném o zápisné. Zápisné se na většinu australských škol pohybuje v částkách od 200,- až do 250,- AUD.

- Dostanete možnost využít bezkonkurenčních cen letenek a zerezervovat si svůj let do Austrálie. KOREAN AIR bude rozdávat slevové kupóny na letenky do Austrálie a Nový Zéland.

- Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline, kteří na EduSummit přiletí z naší australské kanceláře.

- Přítomni budou i bývalí studenti, kteří se s vámi podělí o svoje zážitky a zkušenosti.

- Pozvání přijal známý cestovatel a fotograf Petr Nosek, který vám promítne fotografie ze svých cest po Austrálii.

- Více informací a přehled všech zúčastněných škol naleznete na http://www.australiaonline.cz.

Autor: Patrick KOLAR - AustraliaOnline

Přidáno: 03.04.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.