Dyrberg/Kern - modní přehlídka jarní kolekce a afterparty

www.dyrbergkern.cz

Pátek 7. 3. 2008, Start 22:00 h

River Club na Občanské plovárně
U Plovárny 8, Praha 1

Zveme Vás na módní přehlídku, kde bude prezentována nová kolekce „Collage“ jaro/léto 2008 a na následnou AFTERPARTY.

Choreografie: Peter Varady
Modelky: modelingová agentura Unique One (www.unique-one.com)
Stylist: Iva Vobrová

MUSIC:
DJs: Angel Charlie, David Monoszon
Live Vocal: Jana Burášová

Pro vstup zdarma si vytiskněte přiloženou vstupenku, kterou předložíte u vchodu.

DYRBERG / KERN

Každý den, než opustí své domovy, a každý večer, než vyrazí ven do společnosti, vytvářejí ženy všude na celém světě svůj osobitý vzhled. Vybírají si z mnoha věcí. Musejí mnohokrát volit, rozhodovat se… Vlay. Make-up. Šaty. Boty. Stíny. Kabelka. A na závěr možná šperk.Mnoho rozhodnutí, která musí ženy učinit samy před zrcadlem. Tváří v tvář miliónům možností chceme vypadat tak, aby to odpovídalo naší osobnosti. Chceme mít pocit, že můžeme dobýt celý svět. Je to proces uvědomování si sebe sama a je úžasné být jeho součástí.

Chceme vzdát hold všem ženám na světě, které stokrát denně rozhodují o svém půvabu a ženskosti. A které přinášejí něco velkolepého do našich životů.

Nový koncept, „Hey, You Look Like A Million“, je poklonou všem ženám, jež jsou pro nás zdrojem inspirace při navrhování šperků již dvacet let.
Navštivte www.dyrbergkern.cz a vyzkoušejte novou kolekci virtuálně.

Doufáme, že se vám kolekce bude líbit a že zvážíte možnost udělat jedno z mnoha rozhodnutí, která ve svém životě děláte. Ať se cítíte báječně každičkou minutu každého dne.

Se srdečnými pozdravy,

Gitte Dyrberg a Henning Kern

Přidáno: 05.03.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.