DUN – DUN zábavné odpoledne pro děti a dospělé

ShineBeanObčanské sdružení ShineBean pořádá v sobotu 3. září zábavné odpoledne DUN – DUN pro děti a dospělé. Přijďte si poslechnout dobrou muziku, pobavit se nebo společně tvořit. Na programu budDun-Dunou hudební vystoupení, aktivity pro děti i dospělé, workshopy s africkou tematikou a fair trade minijarmark. Můžete se těšit na skupiny Yellow Sisters (Praha), Nestel Postel (Litoměřice), Jakpa (Brno), Rhiannon (Roudnice n. L.), Matěje Lipského (Praha), africké bubnování a tance nebo na ohňovou show.

Akce se koná v klubu Polepšovna ducha v Řeži u Prahy, od 14-ti hodin do večera. Občerstvení bude zajištěno pro milovníky masa i vegetariány. Vstupné je dobrovolné. Do Řeži se dostanete pohodlně vlakem z Masarykova nádraží v Praze nebo z Kralup.

Sdružení ShineBean se věnuje osvětové a charitativní činnosti, především rozvojové spolupráci v Keni, kde podporuje základní vzdělání pro děti a sociálněekonomický rozvoj chudých komunit. ShineBean pořádá tuto zábavnou akci jako poděkování svým příznivcům a zároveň i pro širokou veřejnost.

Více informací naleznete na stránkách www.shinebean.org a www.polepsovnaducha.cz

Přidáno: 19.08.2011, Zdroj: ShineBean

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.