Dodržte s Polyglotem své novoroční předsevzetí

Polyglot

Po svátcích, zimních prázdninách a oslavě vstupu do dalšího roku přichází návrat do běžného studijního a pracovního tempa. Zlepšení znalostí cizích jazyků patří k nejčastějším předsevzetím do nového roku. Chcete-li i Vy zdokonalit své komunikační schopnosti nebo začít s úplně novým cizím jazykem, zbystřete! Jazyková škola Polyglot zahajuje pro oblast Brno a Jižní Morava zápis do semestru již v pondělí 14. ledna 2013.


S jazyky poznáte svět!

Polyglot Vám v každém regionu nabízí široký výběr jazykových kurzů. V Jihomoravském kraji se můžete těšit na výuku nejoblíbenějších jazyků, tedy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny. Milovníci exotiky jistě ocení kurzy arabštiny a čínštiny. Polyglot navíc poskytuje zázemí cizincům, kteří se touží naučit česky. Výuka probíhá v angličtině nebo němčině a je určena pro začátečníky a mírně pokročilé. Pro nový semestr si jazyková škola připravila novinku, kterou je zařazení chorvatského jazyka do výuky v pobočkách v Brně a okolí.

Mluvte od rána do večera

Díky přízni studentů a pravidelných zájemců o výuku můžeme veřejnosti i v tomto semestru nabídnout kurzy probíhající celý den. Vyberte si dobu, která Vám vzhledem k Vašemu vytížení vyhovuje nejvíce a přihlaste se. Docházet můžete na ranní, dopolední, odpolední a večerní kurzy. V každou denní dobu  je přístupná angličtina a němčina. Nejrozmanitější výběr jazykových kurzů je k večeru, kdy přichází pracující i studenti.

Od začátečníka po mluvčího

Jazyková škola Polyglot dbá na to, aby si v rozvrhu vybrali studenti na všech jazykových úrovních. Po absolvování rozřazovacího testu se zapojíte do výuky od obtížnosti A1-B2. Budete-li se chtít připravit na splnění jazykových zkoušek a získání certifikátu, máte možnost přihlásit se do speciálně určených kurzů. Pokud jste si nestačili dát předsevzetí na Nový rok, můžete to nyní napravit s Polyglotem.

Přidáno: 21.01.2013, Zdroj: PR článek Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.